7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jack Gleeson z "Gry o tron" wraca do telewizji. Natalie Dormer jednak nie zagra w "Wiedźminie". Zwiastun serialu "Home Before Dark". A oprócz tego "High School Musical", powrót "Kids in the Hall" i nie tylko.

1. Jack Gleeson z Gry o tron wraca do telewizji

Jack Gleeson, czyli Joffrey z "Gry o tron", powróci do telewizji po sześciu latach przerwy. Zobaczymy go w "Out of Her Mind", 6-odcinkowej komedii Sary Pascoe. Serial opowiadać będzie o złamanym sercu, rodzinie i o tym, jak to przetrwać, w sposób inny niż w zwykłych sitcomach. Możemy spodziewać się ekscentrycznych postaci, animacji i naukowych wyjaśnień. W obsadzie jest twórczyni serialu, a także Juliet Stevenson, Cariad Lloyd, raper Scroobius Pip i inni.

2. Natalie Dormer jednak nie zagra w Wiedźminie

ComicBook dementuje doniesienia, jakoby Natalie Dormer miała zagrać w "Wiedźminie". Aktorka pojawiła się na planie 2. sezonu, ale z innego powodu.

3. Derek Hough w serialu High School Musical

Derek Hough ("World of Dance", "Dancing with the Stars") dołączył do obsady 2. sezonu "High School Musical: The Musical: The Series". Zagra byłego chłopaka pani Jenn (Kate Reinders), który będzie prowadzić kółko teatralne w North High, największym rywalu East High.

4. Home Before Dark – zwiastun serialu Apple TV+

Apple TV+ wypuściło zwiastun "Home Before Dark", serialu Apple TV+ z Jimem Sturgessem i małą reporterką. Premiera 3 kwietnia.

5. Elizabeth Hurley i Hannah Simone w pilocie CBS

Elizabeth Hurley ("The Royals") i Hannah Simone ("New Girl") zagrają matkę i córkę w sitcomie autorstwa Corinne Kingsbury ("Fam").

6. Vanessa Lengies w serialu Turner & Hooch

Vanessa Lengies ("Glee") dołączyła do stałej obsady "Turner & Hooch", który tworzy Disney+. Detektywa Turnera gra Josh Peck.

7. Kids in the Hall powróci na Amazonie

Amazon zamówił nową serię kanadyjskiej komedii "Kids in the Hall". Powrócą członkowie oryginalnej obsady: Dave Foley, Kevin McDonald, Bruce McCulloch, Mark McKinney i Scott Thompson.

REKLAMA