Nie możecie przestać nucić "Grosza daj wiedźminowi"? Joeya Bateya piosenka Jaskra prześladuje od ponad roku

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Joey Batey wyznał nie tylko, w jakim miejscu i w trakcie jakiej czynności nuci "Grosza daj wiedźminowi", ale i przyznał, że piosenka prześladuje go już ponad rok.

Prawdziwą gwiazdą "Wiedźmina" wcale nie jest tytułowy bohater grany przez Henry'ego Cavilla, a odtwórca roli Jaskra, Joey Batey. Okazuje się, że numer, który do dzisiaj rozbrzmiewa w głowach widzów, prześladuje aktora od ponad roku.

Joey Batey wciąż śpiewa Grosza daj wiedźminowi

Joey Batey zapoznał się z tekstem i melodią przeboju Jaskra na planie 1. sezonu serialu, czyli grubo ponad 12 miesięcy temu. Od tego momentu numer dosłownie przesiaduje aktora.

– To naprawdę piekielne. Myślę, że to rewelacyjna piosenka, ale słucham jej od około roku. Wchodzę pod prysznic i zaczynam śpiewać "Grosza daj wiedźminowi..." – mówi Joey.

Batey dodaje również, że nucenie hitów pod prysznicem to jego stały zwyczaj, a repertuar właśnie został poszerzony o kolejny hit – "... Baby One More Time" Britney Spears. Z kolei zapytany o swój ulubiony cover "Grosza daj wiedźminowi", aktor wskazuje na jedną z metalowych przeróbek.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie