8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outsider" ze świetną oglądalnością w HBO. "Impulse" skasowany po dwóch sezonach. Przerwana produkcja "The Falcon and the Winter Soldier". A oprócz tego "Chirurdzy", "Altered Carbon: Resleeved" i nie tylko.

1. Outsider ze świetną oglądalnością w HBO

"Outsider" to najchętniej oglądany nowy serial HBO od czasu debiutu "Westworld". Serial na podstawie powieści Stephena Kinga, który w USA miał średnią oglądalność 9 mln na odcinek na wszystkich platformach, wypadł lepiej niż "Watchmen" (8 mln) i 3. sezon "Detektywa" (7 mln), ale słabiej niż 2. sezon "Wielkich kłamstewek" (10 mln). Na dodatek oglądalność rosła z tygodnia na tydzień, a w finale padł rekord.

2. Impulse skasowany po dwóch sezonach

YouTube skasowało serial "Impulse". Nie będzie 3. sezonu.

3. Przerwana produkcja The Falcon and the Winter Soldier

Zdjęcia do "The Falcon and the Winter Soldier" w Pradze zostały wstrzymane z powodu koronawirusa.

4. Altered Carbon: Resleeved – zwiastun filmu

Netflix opublikował zwiastun filmu anime osadzonego w świecie "Altered Carbon". Premiera 19 marca.

5. Nowe twarze w obsadzie Chirurgów

Anthony Hill ("Watchmen") pojawi się w "Chirurgach" w roli Winstona, z którym Maggie kiedyś pracowała. Z kolei Sherri Saum ("Locke & Key") zagra starą znajomą Teddy.

6. Andy Garcia w pilocie serialu Rebel

Andy Garcia dołączył do obsady serialu "Rebel", zainspirowanego historią Erin Brockovich. Zagra prawnika, z którym będzie konsultować się główna bohaterka (Katey Sagal).

7. Natalie Alyn Lind w obsadzie The Big Sky

Natalie Alyn Lind ("Tell Me a Story") dołączyła do obsady "The Big Sky", nowego serialu Davida E. Kelleya ("Wielkie kłamstewka"). Zagra dziewczynę, która zostaje porwana razem z siostrą.

8. Powiększa się obsada Harlem's Kitchen

Clare-Hope Ashitey ("Seven Seconds"), Adrianna Mitchell ("The Good Fight") i Pepi Sonuga ("Into the Dark") dołączyły do stałej obsady w pilocie "Harlem's Kitchen" jako córki właściciela restauracji (Delroy Lindo), wokół której wszystko się kręci. W jego żonę wcieli się z kolei Sheryl Lee Ralph ("Ray Donovan").

REKLAMA