Polski zwiastun i data premiery "To wiem na pewno" – miniserialu HBO z podwójnym Markiem Ruffalo

"To wiem na pewno" (Fot. HBO)

Tej wiosny zobaczymy kolejny miniserial HBO będący ekranizacją popularnej powieści. HBO wypuściło polską zapowiedź "To wiem na pewno", rodzinnej sagi z Markiem Ruffalo w roli bliźniaków.

Świetnie obsadzone miniseriale na podstawie popularnych powieści, ze znanymi reżyserami i scenarzystami w ekipie to już tradycja w HBO. Tej wiosny będziemy oglądać aż dwie takie produkcje – "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo i "Od nowa" z Nicole Kidman.

To wiem na pewno – polski zwiastun serialu HBO

Składające się z sześciu odcinków "To wiem na pewno" to rodzinna saga na podstawie powieści Wally'ego Lamba, która przedstawi dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa (Mark Ruffalo razy dwa) śledzimy na różnych etapach ich życia. Poznajemy ich w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj bracia osiągają wiek średni, ale wracamy też do przeszłości w scenach pokazujących młodość i dzieciństwo.

Reżyserem i scenarzystą serialu jest Derek Cianfrance ("Blue Valentine", "Drugie oblicze"). W obsadzie znajdują się m.in. Melissa Leo ("Treme") jako matka głównych bohaterów, Rosie O'Donnell ("SMILF") jako pracownica opieki społecznej Lisa Sheffer, Archie Panjabi ("Żona idealna") jako nowa psycholożka Thomasa, Kathryn Hahn ("Transparent") jako była żona Dominicka, John Procaccino ("A Most Violent Year") jako ojczym Thomasa i Dominicka, Juliette Lewis ("The Act") jako zajęta sobą doktorantka wynajęta przez Dominicka i Imogen Poots ("Green Room") jako dziewczyna Dominicka.

To wiem na pewno – kiedy premiera w HBO?

Premiera serialu "To wiem na pewno" w HBO i HBO GO zaplanowana jest 28 kwietnia. Pierwszy odcinek dostępny będzie w serwisie HBO GO od rana, premiera na antenie HBO o godz. 03:00, a powtórka tego samego dnia o godz. 20:10. Kolejne odcinki swoje premiery będą miały co tydzień, we wtorki.

REKLAMA