Fenomenalny cover motywu muzycznego z "Przyjaciół". Jak to by brzmiało w różnych epokach muzycznych?

"Przyjaciele" (Fot. NBC/Warner Bros.)

0

Mamy coś, czego potrzebujecie właśnie dzisiaj – kultową piosenkę z czołówki "Przyjaciół" w wyjątkowej wersji. Postmodern Jukebox zaprasza w podróż po różnych epokach, począwszy od lat 20.

Kiedy już ekipa "Przyjaciół" dogadała się z HBO Max w kwestii odcinka specjalnego połączonego ze startem nowej platformy streamingowej, można powoli rozkręcać machinę promocyjną. Pierwszym poczynionym w tym kierunku krokiem jest przeróbka znanego z czołówki serialu numeru "I'll Be There For You" grupy The Rembrandts zrobiona przez Postmodern Jukebox.

Przyjaciele – świetny cover Postmodern Jukebox

Grypa Postmodern Jukebox słynie z klimatycznych przeróbek różnych hitów. W swoim dorobku mają choćby jazzową wersję motywu muzycznego z "Gry o tron". Teraz w ramach promocji nadchodzącego odcinka specjalnego "Przyjaciół" stworzyli przeróbkę kultowego numeru z czołówki, która jednocześnie jest podróżą przez różne style muzyczne, począwszy od lat 20. XX wieku, a skończywszy na latach 90.

W tej ostatniej części pojawiają się panowie z The Rembrants we własnych osobach i brzmi to już bardzo znajomo. Brakuje tylko szóstki przyjaciół z Manhattanu z parasolami w ręku.

Przyjaciele dostępni są na Netfliksie