Ruszyły prace na planie 2. sezonu "Euforii". Zobaczcie pierwsze zdjęcie zza kulis

"Euforia" (Fot. HBO)

0

"Euforia" to jedna z serialowych nowości minionego roku, które zdecydowanie zasługują na uwagę. Serial wróci w tym roku z 2. sezonem, a pracę nad nim właśnie ruszyły.

Finał 1. sezonu "Euforii" pozostawił widzów serialu z poczuciem niepewności co do losów głównej bohaterki, Rue, granej przez Zendayę. Oczywiście po zamówieniu kolejnej serii można się domyślać, że dziewczyna przeżyje kompletnie odjechane przedawkowanie narkotyków. Teraz dostajemy pierwsze zdjęcie świadczące o tym, że prace nad nowymi odcinkami produkcji HBO ruszyły pełną parą.

Euforia – pierwsze zdjęcie zza kulis 2. sezonu

W ostaniach chwilach premierowej odsłony "Euforii" Jules (Hunter Schafer) zostawiła Rue na dworcu i pojechała sama szukać przygód. To z kolei sprawiło, że główna bohaterka serialu sięgnęła po jedyny znany sobie umilacz i ponownie przedawkowała.

Miejmy jednak nadzieję, że zdjęcie z pierwszego czytania scenariusza 2. sezonu zapowiada nieco bardziej optymistyczne sceny, a poparciem tej tezy niech będą uśmiechy Zendayi i Angusa Clouda, odtwórcy roli Fezco.

Euforia dostępna jest na HBO GO