7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Kolejne produkcje przerywane z powodu koronawirusa. Uma Thurman w nowym serialu Apple TV+. Zwiastun 4. sezonu komedii "Niepewne". A oprócz tego "Dom z papieru", serial o kobietach Drakuli i nie tylko.

1. Produkcje przerywane z powodu koronawirusa

Wydłużyła się lista produkcji telewizyjnych zamkniętych z powodu koronawirusa. Wczoraj dołączyli do nich "Chirurdzy" (przerwa przynajmniej na dwa tygodnie); 35 produkcji NBCUniversal, w tym seriale z cyklu "Chicago", "Law & Order: SVU" i "New Amsterdam"; a także m.in. "Russian Doll", "Little America" i "The Prom", netfliksowy film Ryana Murphy'ego. Koronawirus dotknął też "The Morning Show", "Carnival Row", "Grace i Frankie", "The Good Fight" i "One Day at a Time", przy czym w ostatnim przypadku jest mowa na razie o kręceniu odcinków bez publiczności. Aktualizowaną na bieżąco listę przerwanych produkcji znajdziecie tutaj.

2. Amerykańskie stacje odwołują majowe eventy

Stacje CBS, NBC, CW, FOX i ABC zgodnie odwołały majowe konferencje ramówkowe z powodu zagrożenia koronawirusem. Zamiast eventów z gwiazdami na scenie będą skromne prezentacje online.

3. Niepewne sezon 4 – pełny zwiastun serialu

"Niepewne" wracają 13 kwietnia z nowymi odcinkami, w których główne bohaterki będą zastanawiać się nad sobą i relacjami w swoim życiu, tymi starymi i tymi nowymi, starając się rozgryźć, jak będzie wyglądać następny etap.

4. Uma Thurman w nowym serialu Apple TV+

Uma Thurman zagra amerykańską businesswoman, której syn został porwany, w thrillerze "Suspicion" na podstawie izraelskiego formatu "False Flag" ("Podwójna gra"). W obsadzie są także Kunal Nayyar ("The Big Bang Theory"), Noah Emmerich ("The Americans"), Georgina Campbell ("Black Mirror"), Elyes Gabel ("Scorpion"), Elizabeth Henstridge ("Agents of S.H.I.E.L.D.") i Angel Coulby ("Dancing on the Edge").

5. WonderCon przesunięty z powodu koronawirusa

WonderCon, który miał odbyć się w kwietniu w Kalifornii, został przesunięty na późniejszy termin. Lipcowy Comic-Con w San Diego na razie ma się odbyć zgodnie z planem.

6. Erin Richards w pilocie o kobietach Drakuli

Erin Richards ("Gotham") dołączyła do obsady pilota "The Brides" w roli jednej z tytułowych kobiet. Dwie pozostałe panie Drakuli zagrają Gina Torres ("Suits") i Katherine Reis ("Claws").

7. Dom z papieru – plakat 4. sezonu

Serial o złodziejach w czerwieni wraca 3 kwietnia z ośmioma nowymi odcinkami.

Dom z papieru sezon 4

REKLAMA