Hedwig w "Riverdale"! Ekipa serialu w wielkich perukach i kabaretkach na zdjęciach z musicalowego odcinka

"Riverdale" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie "Riverdale" nie zabraknie muzycznego odcinka. Tym razem uczniowie Riverdale High wystawią musical "Hedwig and the Angry Inch". Mamy pierwsze zdjęcia.

"Riverdale" w 4. sezonie zabierze fanów w kolejną muzyczną podróż. Tym razem musicalowy odcinek serialu będzie nawiązaniem do "Hedwig and the Angry Inch". Kultowy musical w wykonaniu uczniów Riverdale High zobaczymy 9 kwietnia.

Riverdale sezon 4: Zdjęcia z musicalowego odcinka

"Hedwig and the Angry Inch" opowiada o losach transgenderowej piosenkarki rockowej. W broadwayowskiej wersji występowali m.in. Neil Patrick Harris, Darren Criss, Michael C. Hall i Taye Diggs. A jak to będzie wyglądać w "Riverdale"? Entertainment Weekly wypuściło pierwsze zdjęcia, a na nich mamy ogromne peruki, mocne makijaże i panów w kabaretkach.

riverdale sezon 4 musicalowy odcinek zdjęcia

Jak czytamy w opisie odcinka, "Hedwig" w liceum Riverdale będzie wyrazem buntu wobec dyrekcji.

Po porażkach "Carrie" i "Heathers" Kevin postanawia wrócić do tradycji organizowania programów rozrywkowych w Riverdale High. Ale kiedy pan Honey zabrania mu wykonania numerów z musicalu "Hedwig and the Angry Inch", chłopak i jego ekipa sprzeciwiają się dyrektorowi i każde z nich wykonuje po jednym numerze, zamieniając program w pełnoprawny musical, który jak zawsze odzwierciedla osobowości i problemy naszych bohaterów. Pośród różnego rodzaju dramatów rozkwita zakazany romans.

Nowe odcinki Riverdale co czwartek na Netfliksie

REKLAMA