7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Koronawirus paraliżuje plany kolejnych seriali, a ekipa "Wiedźmina" pracuje dalej. "Superstore" ze skróconym sezonem. Sarah Lancashire zagra Julię Child. A oprócz tego "To nie jest OK", "Y" i nie tylko.

1. Koronawirus paraliżuje plany kolejnych seriali

Zdjęcia do "Imperium", "Pose", "Queen of the South", "Rezydentów" i "American Housewife" zostały przerwane z obawy przed koronawirusem. Wcześniej już FOX przerwał zdjęcia do serialu "Geniusz: Aretha". Tymczasem stacja Starz wstrzymała prace nad spin-offami "Power".

2. Zdjęcia do 2. sezonu Wiedźmina wciąż trwają

Netflix przerwał zdjęcia do wszystkich swoich produkcji w USA i Kanadzie, a tymczasem produkcja na planie "Wiedźmina" w Wielkiej Brytanii wciąż trwa i jeszcze wczoraj nie planowano żadnych zmian. W tym tygodniu powstawały sceny dziejące się w Kaer Morhen, a na planie byli m.in. Henry Cavill, Freya Allan i Kim Bodnia.

3. Superstore ze skróconym sezonem

5. sezon "Superstore" będzie krótszy. Nie powstanie 22. odcinek, więc nakręcony w tym tygodniu 21. odcinek będzie finałem. America Ferrera w piątek napisała na Instagramie, że to był jej ostatni dzień w pracy, ponieważ produkcję zamknięto z obaw przed koronawirusem. Pożegnanie Amy zobaczymy prawdopodobnie dopiero w premierze 6. sezonu.

4. Stargirl – nowy zwiastun serialu DC i CW

Nowa superbohaterka zadebiutuje 12 maja na DC Universe i 13 maja na CW.

5. Elliot Fletcher w adaptacji Y: The Last Man

Elliot Fletcher ("Shameless") dołączył do obsady "Y: The Last Man" jako Sam Jordan, najlepszy przyjaciel tytułowego bohatera, Yoricka.

6. Sarah Lancashire zagra Julię Child

Sarah Lancashire ("Happy Valley") zagra szefową kuchni Julię Child w serialu "Julia" HBO Max. Pierwotnie miała ją grać Joan Cusack. W obsadzie są także Tom Hollander, Brittany Bradford, Bebe Neuwirth i Isabella Rossellini. Showrunnerem jest Chris Keyser ("Party of Five").

7. To nie jest OK – wpadki z serialu

Zobaczcie, jak bawiła się na planie ekipa "To nie jest OK".

REKLAMA