7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Koronawirus przerywa pracę na planie "Wiedźmina" i innych seriali. Netflix zamawia kreskówkę Tiny Fey. "Derry Girls" może się skończyć po trzech sezonach. A oprócz tego "Red Dwarf" i nowe seriale.

1. Koronawirus przerywa zdjęcia do Wiedźmina

Netflix zawiesił produkcję "Wiedźmina" na dwa tygodnie z obawy przed koronawirusem. Tym samym serial dołączył do amerykańskich produkcji platformy, gdzie prace na planach przerwano już wcześniej.

2. Produkcje kolejnych seriali przerywane

Do listy seriali, które w tym momencie nie są kręcone, dołączył "Władca Pierścieni", seriale Marvela, "Loki" i "WandaVision", a także "Opowieść podręcznej".

3. Netflix zamawia kreskówkę Tiny Fey

Netflix zamówił 20 odcinków animowanej komedii "Mulligan", którą stworzą Tina Fey i Robert Carlock ("30 Rock", "Unbreakable Kimmy Schmidt"). Serial opowie o próbach odbudowy ludzkiego społeczeństwa po ataku kosmitów, który niszczy Ziemię.

4. Tylko trzy sezony Derry Girls?

Tommy Tiernan, czyli serialowy tata Erin, zasugerował, że 3. sezon "Derry Girls" może być ostatni. Zgodnie z planem zdjęcia mają rozpocząć się w kwietniu.

5. Obsada nowego serialu Dr. Death

AnnaSophia Robb ("The Act") i Chris Sullivan ("This Is Us") dołączyli do obsady serialu "Dr. Death" platformy Peacock. Oparty na popularnym podcaście serial opowie historię doktora Christophera Duntscha, neurochirurga, który zabijał pacjentów. Tytułowego lekarza zagra Jamie Dornan, w obsadzie są także Alec Baldwin i Christian Slater. Sullivan wcieli się w przyjaciela lekarza mordercy, a Robb zagra młodą prokurator.

6. Isla Fisher w komedii CBS All Access

Isla Fisher ("Arrested Development") zagra główną rolę w komedii "Guilty Party" – dziennikarkę zdeterminowaną, żeby zrobić karierę na historii młodej matki skazanej na dożywocie za morderstwo męża. Kobieta twierdzi, że jest niewinna.

7. Red Dwarf – zwiastun odcinka specjalnego

W kwietniu Brytyjczycy obejrzą nowy odcinek specjalny komedii "Red Dwarf". Jest pierwszy teaser:

REKLAMA