Czy będzie 4. sezon "Szkoły dla elity"? Czy jest szansa na to, że wrócą w nim znani widzom bohaterowie?

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

3. sezon "Szkoły dla elity" dopiero wylądował na Netfliksie, a spragnieni dalszych odcinków serialu widzowie pytają co dalej. Czy będzie 4. sezon i co może się w nim wydarzyć?

Spędziliście weekend z 3. sezonem "Szkoły dla elity"? Jeśli tak, pewnie zastanawiacie się, co dalej z serią przygód o bogatych dzieciakach ze snobistycznej szkoły Las Encinas.

Szkoła dla elity – kiedy będzie 4. sezon?

Choć 4. sezon hiszpańskiego serialu nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez Netfliksa, już w styczniu w sieci pojawiły się doniesienia o tym, że kolejne dwie części już są w produkcji. Wszystko zatem wskazuje na to, że "Szkoła dla elity" będzie dostarczać fanom nowych twistów i emocji.

Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków? 1. sezon serialu pojawił się w październiku 2018 roku, kolejny we wrześniu 2019, teraz mamy marzec 2020 i 3. edycję, zatem przy założeniu, że prace nad nowymi przygodami uczniów Las Encinas już ruszyły, możemy liczyć, że "Szkoła dla elity" powróci na jesień bieżącego roku lub na wiosnę przyszłego. Pamiętajmy jednak, że z powodu epidemii koronawirusa produkcja może się przedłużyć.

Szkoła dla elity sezon 4

Szkoła dla elity sezon 4 – co może się wydarzyć?

Jeszcze przed premierą 3. sezonu serialu grający w nim aktorzy zdradzili, że w jego kolejnej części pojawi się zupełnie nowa obsada. Jak wyjaśniła Georgina Amorós znana z roli Cayetany: "W 3. sezonie kończy się pewien cykl i zaczyna nowy". Z kolei Alvaró Rico, czyli Polo, dodał: "To ostateczne zakończenie ewolucji bohaterów".

Możemy zatem spodziewać się, w 4. sezonie do Las Encinas napłyną zupełnie nowi uczniowie. Przy czym na razie nie wiadomo, kim oni będą, bo nowa obsada nie została ogłoszona.

3. sezon Szkoły dla elity dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA