7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kristofer Hivju w "Grze o tron" (Fot. HBO)

Kristofer Hivju z koronawirusem, plan "Wiedźmina" odkażany. Idris Elba również zarażony koronawirusem. Premiera 4. sezonu "Fargo" przesunięta. Koronawirus zaczyna dotykać brytyjskie seriale.

1. Wiedźmin: Kristofer Hivju z koronawirusem

Kristofer Hivju, który teraz gra w "Wiedźminie", poinformował, że znaleziono u niego koronawirusa. Aktor czuje się dobrze i ma jedynie "objawy lekkiego przeziębienia", ale zdaje sobie sprawę, że inni narażeni są bardziej, dlatego przez dwa tygodnie nie będzie wychodzić z domu. Produkcja "Wiedźmina" już została wstrzymana, plan będzie odkażany, a całej ekipie zalecono kwarantannę.

2. Premiera 4. sezonu Fargo przesunięta

Ponieważ produkcja 4. sezonu "Fargo" została wstrzymana, premiera nie odbędzie się już 19 kwietnia. Nowa data zostanie ogłoszona po tym, jak zdjęcia zostaną wznowione. W tym momencie ukończonych jest osiem odcinków z dziesięciu.

3. Idris Elba również zarażony koronawirusem

Idris Elba ogłosił, że ma koronawirusa. Aktor czuje się dobrze, nie ma objawów i zachęca wszystkich do pozostania w domach.

4. Przerywane zdjęcia do brytyjskich seriali

Strach przed koronawirusem dociera do Wielkiej Brytanii. Przerwane zostały prace na planach "Line of Duty" i "Peaky Blinders".

5. Ekipa The Crown dalej kręci 4. sezon

Tymczasem studio Left Bank Pictures nie przerywa produkcji "The Crown". W tym tygodniu planowo mają zakończyć się zdjęcia do 4. sezonu i ekipa liczy, że się uda pomimo pandemii koronawirusa.

6. W ramówkach w USA zaczynają się pustki

Telewizja CW rezygnuje z emisji nowych odcinków "Flasha" i "Legends of Tomorrow", zastępując je powtórkami, z kolei NBC w miejsce "Law & Order" pokazuje program o koronawirusie. Przez przynajmniej trzy tygodnie nie będzie nowych odcinków "Saturday Night Live". W tym tygodniu mieliśmy zobaczyć debiut Johna Krasinskiego w roli gospodarza.

7. Modern Family – nie żyje pies, który grał Stellę

Ekipa "Modern Family" opłakuje Beatrice, francuskiego buldoga, który grał Stellę.

REKLAMA