Życie po śmierci w trailerze "Upload" – nowego serialu komediowego twórcy "The Office"

"Upload" (Fot. Amazon Prime Video)

Komedia w świecie jak z "San Junipero"? Da się zrobić. Amazon wypuścił zwiastun "Upload", serialu twórcy "The Office" z Robbiem Amellem w jednej z głównych ról.

Greg Daniels ("The Office") pozazdrościł Michaelowi Schurowi ("Dobre Miejsce") i stworzył własny serial komediowy o życiu po śmierci, z wyraźnie zaznaczonym wątkiem romantycznym. "Upload" zadebiutuje na Amazon Prime Video 1 maja, a tymczasem mamy pierwszy zwiastun.

Upload – zwiastun serialu twórcy The Office

Akcja 10-odcinkowego serialu będzie dziać się w niedalekiej przyszłości, w świecie, w którym ludzie mogą być uploadowani do wirtualnego "życia po śmierci", jakie tylko sobie wybiorą. Nora (Andy Allo), dziewczyna o romantycznej naturze, pracuje w biurze obsługi klienta jednego z takich wirtualnych światów. Kiedy imprezowy informatyk o imieniu Nathan (Robbie Amell) ma wypadek samochodowy, jego dziewczyna uploaduje go do świata Nory.

I tak zaczyna się historia, która wygląda jak komediowa wersja "San Junipero" z dodatkiem hiszpańskiego filmu "Otwórz oczy" (albo jego remake'u, "Vanilla Sky").

W obsadzie oprócz głównego duetu znajdują się Kevin Bigley jako Luke, Owen Daniels jako A.I. Guy, Allegra Edwards jako Ingrid Bannerman, Zainab Johnson jako Aleesha, Christine Ko jako Mandi i Barclay Hope jako Oliver Kannerman.

Premiera serialu Upload 1 maja na Prime Video

REKLAMA