Co zobaczymy w HBO w tym roku? Zwiastun zapowiada "Sukcesję", "Od nowa", "Krainę Lovecrafta" i nie tylko

"Sukcesja" (Fot. HBO)

HBO rozszalało się w tym roku z premierami. W nowym zwiastunie zapowiedziane zostały powroty "Sukcesji", "Barry'ego" czy "Euforii", a także liczne nowości, jak "Od nowa", "Run", "Perry Mason" itd.

W tym tygodniu wystartował 3. sezon "Westworld" i nowy miniserial "Spisek przeciwko Ameryce", ale dla HBO to dopiero początek roku. Nowy klip zapowiada mnóstwo premier.

Rok 2020 w HBO – zwiastun nowych seriali

Nowości, które planowane są na najbliższe miesiące, to przede wszystkim miniseriale "Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem oraz "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo w roli braci bliźniaków. Obie produkcje mają wiosenne daty premiery, podobnie jak "Run", nietypowa historia miłosna/thriller od twórczyni "Fleabag". Również wiosną będziemy oglądać Dzień trzeci", koprodukcję HBO i Sky z Jude'em Lawem w roli głównej.

W późniejszym terminie planowane są premiery takich nowości, jak "Bad Education", Perry Mason", "Kraina Lovecrafta" czy drag show "We're Here". Tegoroczne serialowe powroty w HBO to m.in. "Sukcesja", "Niepewne", "Euforia", "Barry", "Prawi Gemstonowie" i "Los Espookys".

Nie wiadomo, czy HBO nie będzie musiało zweryfikować części planów w związku z pandemią koronawirusa. Produkcja 2. sezonu "Euforii" została przerwana, tuż po tym jak ruszyła w marcu. Nie pracuje też ekipa "Prawych Gemstonów", a problemy za chwilę mogą dotknąć kolejne seriale.

REKLAMA