6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Zwiastun i data premiery 6. sezonu "Boscha". "Westworld" ze spadkiem oglądalności. "Community" od kwietnia na Netfliksie. A oprócz tego "Spisek przeciwko Ameryce" i nie tylko.

1. Bosch – zwiastun i data premiery 6. sezonu

17 kwietnia Titus Welliver powróci jako Bosch. W 6. sezonie detektyw ma walczyć o jeszcze wyższą stawkę niż do tej pory, tj. ratować Los Angeles przed terroryzmem. A w 2021 roku zobaczymy sezon 7, który będzie już finałowy.

2. Westworld ze spadkiem oglądalności

Premierę 3. sezonu "Westworld" w amerykańskim HBO obejrzało podczas pierwszej emisji 901 tys. widzów. To spadek o 57% w porównaniu z premierą 2. sezonu (2,1 mln). Ale już podczas całego niedzielnego wieczoru odcinek zobaczyło 1,7 mln widzów na wszystkich platformach. Mimo spadków, serial wciąż wypada lepiej zarówno od "Watchmen", jak i "Outsidera".

3. Community od kwietnia na Netfliksie

1 kwietnia na Netfliksie wyląduje serial komediowy "Community". Nie wiadomo, czy to oznacza, że zniknie z Amazon Prime Video, ale to niestety prawdopodobne. Amazon ostatnio usunął "30 Rock" i "Seinfelda".

4. Rozdanie nagród BAFTA przesunięte

Z powodu epidemii koronawirusa Brytyjczycy zdecydowali, że w kwietniu i maju nie będzie rozdań nagród BAFTA. Gale odbędą się w późniejszym terminie.

5. She-Ra i księżniczki mocy – powrót w maju

Serial animowany "She-Ra i księżniczki mocy" powróci 15 maja z 5. sezonem. Netflix ogłosił, że będzie to już sezon finałowy.

6. Spisek przeciwko Ameryce – trailer dalszej części

"Spisek przeciwko Ameryce" to nowy miniserial HBO od twórców "The Wire". Przed nami jeszcze pięć odcinków, recenzję całości znajdziecie tutaj.

REKLAMA