Tom Ellis mówi: zostańcie w domach! Serialowy Lucyfer pokazuje, jak zmiażdżyć koronawirusa

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Plan "Lucyfera" padł ofiarą koronawirusa. Jednak zanim zapanowały na nim pustki, Tom Ellis nagrał tematyczny filmik dla swoich fanów.

Koronawirus zatrzymał świat, w tym też ten należący do seriali. Zdjęcia i prace na planach zostały wstrzymane, a ekipy produkcyjne i aktorzy zaszyli się w swoich domach. Jednak zanim to nastąpiło, Tom Ellis nagrał wymowny filmik.

Lucyfer sezon 5 – Tom Ellis kontra koronawirus

Jedną z ofiar epidemii padł plan "Lucyfera". Zdjęcia do 5. sezonu, a dokładniej jego ostaniach odcinków, zostały przerwane. Odtwórca tytułowej roli zdążył jednak nagrać filmik, w którym prosi fanów, by zachowali się rozsądnie w najbliższym czasie (czytaj: zostali w domach).

– To nagranie pomoże zobrazować, co dystans społeczny ostatecznie zrobi z koronawirusem. Przejmijcie kontrolę i wywalcie go z naszego życia. Zostańcie w domu. Bądźcie bezpieczni. Możemy tego dokonać. Przesyłam wam dużo miłości – napisał aktor.

Jeszcze przed przerwaniem prac na planie dotarły do nas optymistyczne doniesienia. Czyżby tytuł ostatniego odcinka 5. sezonu "Lucyfera" dawał szansę na szczęśliwe zakończenie?

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie