Kwiecień w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów

"Co robimy w ukryciu" (Fot. FX)

W kwietniu do Polski zawita "Mayans M.C.", spin-off "Synów Anarchii", a także "Co robimy w ukryciu". Oprócz tego w HBO m.in. miniserial "To wiem na pewno" i "Ucieczka" od ekipy "Fleabag".

Na listę kwietniowych nowości HBO GO tradycyjnie czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO. Niektóre z tych seriali, jak "Devs", "Czarny poniedziałek" czy "Lepsze życie", wystartowały już w HBO GO, inne to nowości, przynajmniej w Polsce. Wreszcie zadebiutuje u nas "Mayans M.C." i "Co robimy w ukryciu". Poza tym spodziewajcie się 4. sezonu "Niepewnych", "Ucieczki" czy "To wiem na pewno". Wśród premier filmowych warto zwrócić uwagę przede wszystkim na najnowszy film Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood".

Nowe seriale w HBO – premiery w kwietniu

Mayans M.C. – spin-off serialu "Synowie Anarchii". Po wyjściu z więzienia EZ Reyes dołącza do meksykańskiego gangu motocyklowego Mayans M.C.

Devs – serial science fiction, opowiadający historię Lily Chan (Sonoya Mizuno), programistki pracującej dla korporacji Amaya, która podejrzewa, że śmierć jej chłopaka to nie samobójstwo. Dziewczyna rozpoczyna własne śledztwo i tak trafia do Foresta (Nick Offerman), prezesa Amayi, poznaje tajemniczy oddział Devs i odkrywa spisek z nową technologią w roli głównej. Serial tworzy Alex Garland ("Ex Machina", "Anihilacja").

Niepewne, sezon 4 – nowy sezon serialu Issy Rae, w którym główne bohaterki będą zastanawiać się nad sobą i relacjami w swoim życiu, tymi starymi i tymi nowymi, starając się rozgryźć, jak będzie wyglądać następny etap.

Ucieczka (Run) – serial stworzony przez Phoebe Waller-Bridge i Vicky Jones ("Fleabag") przedstawi nam Ruby (Merritt Wever) i Billy'ego (Domhnall Gleeson), dawną parę zakochanych ze studiów, która 15 lat temu zawarła pewien pakt. Jeśli jedno wyśle wiadomość o treści "Uciekaj", oboje rzucą wszystko i razem uciekną. I dokładnie to się dzieje.

Czarny poniedziałek, sezon 2 – nowe przygody grupy outsiderów z Wall Street, która w drugiej połowie lat osiemdziesiątych przejmuje klub oldboyów i robi mnóstwo zamieszania. Gościnnie w 2. sezonie zagrają Tuc Watkins, June Diane Raphael, Dulé Hill i Patrick Fabian.

Rodzice (Breeders) – brytyjska komedia, która powstała we współpracy telewizji Sky z FX. Martin Freeman ("Sherlock") i Daisy Haggard ("Odcinki") grają szczęśliwą parę, która przemienia się w rodziców. I wtedy ich życie staje się znacznie mniej idealne.

Lepsze życie, sezon 4 – nowy sezon historii matki trójki dziewcząt (Pamela Adlon), która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles.

To wiem na pewno – rodzinna saga na podstawie powieści Wally'ego Lamba, która przedstawi dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa (Mark Ruffalo razy dwa) śledzimy na różnych etapach ich życia.

Roswell w Nowym Meksyku, sezon 2 – nowe odcinki serialu inspirowanego cyklem powieści "Roswell: W kręgu tajemnic" Melindy Metz.

Telewizja HBO – filmy i seriale w kwietniu

· Mayans M.C. – premiera pierwszego odcinka 1 kwietnia, kolejne w środy w HBO3

· Devs – premiera pierwszego odcinka 2 kwietnia, kolejne w czwartki w HBO3

· Co robimy w ukryciu, sezon 1 – premiera pierwszego odcinka 2 kwietnia, kolejne w czwartki w HBO3

· Krzyżówkowe zagadki: Przeklęty klejnot – 2 kwietnia w HBO

· Spełnione marzenia: Dzieciaki z konkursu oratorskiego im. Martina Luthera Kinga – 2 kwietnia w HBO

· Dora i Miasto Złota – 5 kwietnia w HBO

· Wielkanocna niespodzianka – 9 kwietnia w HBO

· Axios, sezon 3 – premiera pierwszego odcinka 9 kwietnia, kolejne w czwartki w HBO

· Natręt – 10 kwietnia w HBO

· Pewnego razu… w Hollywood – 12 kwietnia w HBO

· Niepewne, sezon 4 – premiera pierwszego odcinka 13 kwietnia, kolejne w poniedziałki w HBO

· Ucieczka (Run) – premiera pierwszego odcinka 13 kwietnia, kolejne w poniedziałki w HBO

· Zagadki Hailey Dean: Śmierć na receptę – 16 kwietnia w HBO

· Trojanki – 16 kwietnia w HBO

· Pełzająca śmierć – 19 kwietnia w HBO

· Czarny poniedziałek, sezon 2 – premiera pierwszego odcinka 20 kwietnia, kolejne w poniedziałki w HBO3

· Rodzice – premiera pierwszego odcinka 20 kwietnia, kolejne w poniedziałki w HBO3

· Lepsze życie, sezon 4 – premiera pierwszego odcinka 20 kwietnia, kolejne w poniedziałki w HBO3

· Postprawda: Dezinformacja i koszt fake newsów – 23 kwietnia w HBO

· Shazam! – 26 kwietnia w HBO

· To wiem na pewno – premiera pierwszego odcinka 28 kwietnia, kolejne we wtorki w HBO

· Roswell w Nowym Meksyku, sezon 2 – premiera pierwszego odcinka 29 kwietnia, kolejne w środy w HBO3

· 15:17 do Paryża – 30 kwietnia w HBO

· Kill Chain: Cyberatak na demokrację – 30 kwietnia w HBO

REKLAMA