HBO wypuściło pełny zwiastun "To wiem na pewno". Czy to będzie jedna z najlepszych premier tej wiosny?

Zwiastun "To wiem na pewno" zapowiada jedną z najciekawszych premier wiosny. Bomba emocjonalna goni bombę emocjonalną, a podwójny Mark Ruffalo wygląda na mocnego kandydata do Emmy.

Koronawirus sieje zniszczenie w telewizyjnych ramówkach, przesuwając na nieokreśloną przyszłość m.in. premierę "Fargo", ale na szczęście w HBO na razie będziemy mieli co oglądać. Jedna z najmocniejszych propozycji tej stacji na wiosnę to miniserial "To wiem na pewno".

To wiem na pewno – pełny zwiastun serialu HBO

6-odcinkowa produkcja to rodzinna saga na podstawie powieści Wally'ego Lamba. Zobaczymy dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa (Mark Ruffalo razy dwa) śledzimy na różnych etapach ich życia. Poznajemy ich w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj bracia osiągają wiek średni, ale wracamy też do przeszłości w scenach pokazujących młodość i dzieciństwo.

Pełny zwiastun "To wiem na pewno", który jest jednym wielkim popisem Marka Ruffalo, ujawnia, że jeden z braci cierpi na schizofrenię paranoidalną. Spodziewajcie się prawdziwych bomb emocjonalnych i poplątanych relacji, nie tylko rodzinnych.

Reżyserem i scenarzystą serialu jest Derek Cianfrance ("Blue Valentine", "Drugie oblicze"). W obsadzie znajdują się m.in. Melissa Leo ("Treme") jako matka głównych bohaterów, Rosie O'Donnell ("SMILF") jako pracownica opieki społecznej Lisa Sheffer, Archie Panjabi ("Żona idealna") jako nowa psycholożka Thomasa, Kathryn Hahn ("Transparent") jako była żona Dominicka, John Procaccino ("A Most Violent Year") jako ojczym Thomasa i Dominicka, Juliette Lewis ("The Act") jako zajęta sobą doktorantka wynajęta przez Dominicka i Imogen Poots ("Green Room") jako dziewczyna Dominicka.

Premiera To wiem na pewno 28 kwietnia w HBO

REKLAMA