Pierwszy zwiastun "Jeszcze nigdy..." – uroczego serialu Mindy Kaling, który zobaczymy w kwietniu na Netfliksie

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Jak to jest być dziewczyną hinduskiego pochodzenia w Ameryce? "Jeszcze nigdy..." to nowy serial komediowy Netfliksa oparty na doświadczeniach Mindy Kaling. Zobaczcie zwiastun.

Poznajcie Devi, dziewczynę hinduskiego pochodzenia, która mieszka w San Fernando Valley i ma kilka próśb do bogów na początek roku szkolnego. W tym roku chciałaby na przykład mieć chłopaka, ale nie jakiegoś nerda poznanego na lekcji biologii, tylko prawdziwego sportowca. Może być głupi.

Jeszcze nigdy... – zwiastun serialu Netfliksa

"Jeszcze nigdy..." (w oryginale "Never Have I Ever") to nowy serial komediowy Netfliksa, opowiadający o tym, jak skomplikowane jest dziś dorastanie, jeśli mieszkasz w Ameryce, a twoi rodzice pochodzą z Indii. Debiutantka Maitreyi Ramakrishnan wciela się w Devi, przesadnie ambitną uczennicę drugiej klasy liceum, która ciągle pakuje się w trudne sytuacje.

Producentką serialu jest Mindy Kaling, a scenarzystką i showrunnerką Lang Fisher, która pracowała m.in. w ekipie "Świata według Mindy", "Brooklyn 9-9" i "30 Rock". "Jeszcze nigdy..." to nie jedyny nowy projekt komediowy Kaling. Scenarzystka tworzy także "College Girls" dla platformy HBO Max.

Premiera Jeszcze nigdy... 27 kwietnia na Netfliksie

REKLAMA