Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Ozark", "Freud", "Unorthodox" i inne premiery

"Ozark" (Fot. Netflix)

Ten tydzień będzie należał niemal wyłącznie do Netfliksa. Z 3. sezonem powróci "Ozark", a poza tym zadebiutują "Unorthodox" i "Freud". Tymczasem w USA ruszy 4. seria "One Day at a Time".

Przed nami nieco skromniejszy tydzień, jeśli chodzi o liczbę premier. W Polsce właściwie wszystko zacznie się i skończy na Netfliksie, który zaproponuje 3. sezon "Ozark" i dwa nowe seriale. Za oceanem powróci "One Day at a Time" i wystartuje "Council of Dads", kolejny serial, który chce być jak "This Is Us".

Freud (nowość) – 23 marca na Netfliksie

"Freud" to nowy serial Netfliksa, który opowie historię młodego Zygmunta Freuda. Zobaczymy go, jak wplątuje się w okultystyczny spisek, rozwiązując sprawę kryminalną w XIX-wiecznym Wiedniu. W rolach głównych Robert Finster, Ella Rumpf i Georg Friedrich.

One Day at a Time (sezon 4) – 24 marca w USA

"One Day at a Time" powraca z 4. sezonem, niestety tylko w USA. Po tym jak Netflix skasował serial, zgodziła się go kontynuować mała stacja kablowa Pop TV. W nowych odcinkach Penelope będzie odkrywać zaskakujący związek, jej matka Lydia doświadczy religijnego kryzysu (a także poznamy szczegóły jej wycieczki na Kubę z doktorem Berkowitzem), a relacja Schneidera z Avery będzie się pogłębiać. Tymczasem Elena przygotowuje się do studiów, a Alex zaczyna randkować.

Council of Dads (nowość NBC) – 24 marca w USA

"Council of Dads" to nowy serial NBC, inspirowany wspomnieniami Bruce'a Feilera. Główny bohater, ojciec czwórki dzieci Scott Perry (Tom Everett Scott) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. On i jego żona (Sarah Wayne Callies), która jest w ciąży, muszą stawić czoła trudnej sytuacji. Pomagają im przyjaciele (jednego z nich gra Clive Standen), którzy zastępują Scotta w roli taty, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Unorthodox (nowość) – 26 marca na Netfliksie

"Unorthodox" to nowy serial Netfliksa na postawie książki Deborah Feldman. Młoda kobieta opuszcza ultraortodoksyjną nowojorską społeczność żydowską i rozpoczyna nowe życie w Berlinie. Jednak gdy zaczyna kroczyć własną ścieżką, dopada ją przeszłość. Główne role grają Shira Haas, Jeff Wilbusch i Amit Rahav.

Ozark (sezon 3) – 27 marca na Netfliksie

"Ozark" wraca za chwilę z 3. sezonem, którego akcja zacznie się sześć miesięcy po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Kasyno już działa, ale Marty i Wendy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie dalszych planów. Marty chce utrzymać status quo, a jego żona planuje rozwinąć działalność z pomocą Helen i lidera kartelu narkotykowego, Omara Navarro. Jednak do miasta przyjeżdża brat Wendy, Ben, i życie wszystkich staje na głowie.

Tom Pelphrey dołączy do obsady jako Ben Davis, kapryśny młodszy brat Wendy, który zjawia się nieproszony. Jessica Frances Dukes wcieli się w postać agentki FBI, Joseph Sikora we Franka Cosgrove'a Jr., syna gangstera z Kansas City, a Felix Solis w lidera drugiego co do wielkości meksykańskiego kartelu. Awanse do stałej obsady otrzymali z kolei Lisa Emery i Janet McTeer.

REKLAMA