8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

"Supernatural" z przerwą w finałowym sezonie. Zapowiedź kolejnego odcinka 3. sezonu "Westworld". Powrót "Star Trek: Discovery" może się opóźnić. A oprócz tego "Doktor Foster", "Jak nas widzą" i nie tylko.

1. Supernatural z przerwą w finałowym sezonie

Po wczorajszym odcinku będzie przerwa w emisji finałowego sezonu "Supernatural". Producent wykonawczy serialu Andrew Dabb poinformował fanów, że "to będzie nasz ostatni odcinek przez chwilę". Potem wyjaśnił, że nakręcone są odcinki do 18. włącznie, ale postprodukcja w obecnych warunkach nie jest możliwa. Zapewnił też, że "Supernatural" nie pozostanie serialem niedokończonym. Dwa ostatnie odcinki finałowego sezonu (łącznie ma ich być 20) zostaną nakręcone – pytanie brzmi, kiedy będzie to możliwe.

2. Westworld sezon 3 – zapowiedź 3. odcinka

W kolejnym odcinku "Westworld", zatytułowanym "The Absence of Field", powróci nasz nowy ulubiony duet, czyli Dolores (Evan Rachel Wood) i Caleb (Aaron Paul), i ona złoży jemu propozycję nie do odrzucenia, a także zapozna go z prawdą na temat Incite. Spodziewajcie się także scen z Charlotte Hale (Tessa Thompson) – a właściwie hostem, który aktualnie mieszka w jej syntetycznym ciele.

3. Amazon Prime Video z profilami użytkowników

Amazon Prime Video wprowadził możliwość stworzenia aż sześciu profili użytkowników na jednym koncie. Niestety, nowa funkcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Na całym świecie można za to oglądać za darmo na Prime Video programy dla dzieci w czasie pandemii koronawirusa.

4. Ekipa Jak nas widzą wygrała w sądzie

Netflix i Ava DuVernay, reżyserka miniserialu "Jak nas widzą", zostali pozwani o zniesławienie. Ostatecznie sędzia stanął po ich stronie.

5. Premiera Patriot Act przełożona

"Patriot Act with Hasan Minhaj" miał wrócić 29 marca, ale to już nieaktualne. Produkcja została wstrzymana z powodu koronawirusa.

6. Powrót Star Trek: Discovery może się opóźnić

Wilson Cruz, czyli serialowy Hugh Culber, powiedział, że premiera 3. sezonu "Star Trek: Discovery" może się opóźnić. Zdjęcia co prawda zostały zakończone, ale postprodukcja w warunkach pandemii również stanowi wyzwanie.

7. Nie liczcie na 3. sezon Doktor Foster

Jeśli mieliście jeszcze nadzieję na 3. sezon "Doktor Foster", Suranne Jones właśnie je rozwiała. Aktorka powiedziała, że jej zdaniem to byłoby na tyle, jeśli chodzi o Gemmę.

8. Teaser serialu Defending Jacob

Nowy serial Apple TV+ będzie mieć premierę 24 kwietnia. Pełny zwiastun został zapowiedziany na jutro.

REKLAMA