Sophie Turner walczy o przeżycie w zwiastunie "Survive" – serialu nowej platformy Quibi

"Survive" (Fot. Quibi)

0

W kwietniu w USA ma wystartować Quibi, platforma VoD z produkcjami o bardzo krótkich odcinkach. Zobaczcie zwiastun serialu "Survive", w którym Sophie Turner znów mierzy się z zimą.

Na rynku serwisów VoD już jest tłoczno, a za chwilę będzie jeszcze tłoczniej. 6 kwietnia w USA ma wystartować platforma Quibi, która postawi tylko i wyłącznie na bardzo krótkie formy: kilku- i kilkunastominutowe odcinki seriali wypuszczane codziennie. Czy to się sprawdzi, dopiero się okaże, ale na pewno nie brakuje tam dobrze zapowiadających się projektów i znanych nazwisk.

Survive – zwiastun serialu z Sophie Turner

Jeden z seriali, które zadebiutują w dniu startu Quibi, to "Survive". Bohaterami jest dwójka ludzi, którzy przeżywają katastrofę samolotu, problem w tym że znajdują się na szczycie zaśnieżonej góry pośrodku niczego. W rolach głównych Sophie Turner ("Gra o tron") jako Jane i Corey Hawkins ("The Walking Dead") jako Paul.

Oprócz walki o przetrwanie wśród śniegu w "Survive" rozegra się jeszcze dramat psychologiczny innego rodzaju. Bohaterka grana przez Turner ma skomplikowaną przeszłość i jeszcze przed chwilą myślała o samobójstwie. A teraz musi wziąć się w garść i walczyć z lawiną śnieżną.

Reżyserem serialu na podstawie powieści Alexa Morela jest jest Mark Pellington, a scenarzystami Richard Abate i Jeremy Ungar.

Premiera serialu Survive w USA 6 kwietnia