Ile Courteney Cox pamięta z "Przyjaciół"? Aktorka zaczęła oglądać swój dawny serial w czasie epidemii

0

Mimo że Courteney Cox gra jedną z głównych bohaterek serialu "Przyjaciele", pamięć nie pozwala odgrzebać jej wydarzeń z minionych odcinków. Teraz aktorka nadrabia zaległości.

W czasach, w których nie można spotkać się z prawdziwymi przyjaciółmi, warto zacząć binge'ować tych dostępnych na Netfliksie. Tą drogą podąża Courteney Cox. Ile wydarzeń aktorka pamięta z hitu NBC?

Courteney Cox ogląda Przyjaciół w czasie epidemii

Courteney Cox, znana jako Monica Geller z "Przyjaciół", pojawiła się w specjalnej – dopasowanej do czasów społecznej izolacji – edycji talk-show "Jimmy Kimmel Live!".

Koronawirus pokrzyżował plany kręcenia tajemniczego powrotu serialu przewidzianego z okazji majowego startu HBO Max. Jednak jest to dobry moment na nadrobienie zaległości, a jak się okazuje, Courteney ma ich niemało. Dlatego postanowiła zacząć znów oglądać serial od początku, tak jak wielu fanów.

Aktorka przyznaje, że jest w trakcie 1. sezonu "Przyjaciół" i jest "naprawdę dobry", ale choć ona sama była jego częścią, ze scenariusza pamięta niewiele.

– Nie pamiętam nawet, że byłam w tym serialu! Mam straszną pamięć. Pamiętam oczywiście, że uwielbiałam wszystkich stamtąd i dobrze się bawiliśmy. Pamiętam konkretne chwile w moim życiu z tamtych czasów. Ale nie pamiętam odcinków. Nie zdałabym. Oblałabym każdy test – mówi aktorka.

Jimmy Kimmel postanowił sprawdzić wiedzę Courteney, organizując specjalny quiz pomiędzy nią a Anthonym, swoim "kuzynem", którego swobodnie możemy nazwać fanem "Przyjaciół". Co się okazało? Aktorka nie pamięta, z kim po raz pierwszy całowała się jej postać albo kto ulżył jej w cierpieniach, sikając na nogę, gdy nadepnęła na meduzę.

Przyjaciele dostępni są na Netfliksie