Chris Evans broni syna za wszelką cenę w zwiastunie "Defending Jacob" – serialowego thrillera Apple TV+

"Defending Jacob" (Fot. Apple TV+)

Jak daleko posunie się rodzic, żeby ochronić dziecko, nawet jeśli to jest oskarżone o morderstwo? Zobaczcie zwiastun "Defending Jacob", serialu Apple TV+ z Chrisem Evansem i Michelle Dockery.

"Możesz być dobrym człowiekiem albo możesz być dobrym ojcem" – słyszy w zwiastunie "Defending Jacob" Andy Barber (Chris Evans), ojciec, którego 14-letni syn, Jacob (Jaeden Martell, "Masters of Sex"), zostaje oskarżony o morderstwo.

Defending Jacob – zwiastun serialu Apple TV+

"Defending Jacob" to oparty na książce Williama Landaya serial limitowany Apple TV+. Rzecz się dzieje w małym miasteczku w Massachusetts, gdzie dochodzi do zbrodni. Wydarzenia zmuszają lokalnego prokuratora (Evans) do wyboru pomiędzy obowiązkiem utrzymywania sprawiedliwości a bezwarunkową miłością do syna.

Jak pokazuje zwiastun, mężczyzna broni oskarżonego o morderstwo dzieciaka za wszelką cenę. Jednocześnie jego żona i matka Jacoba (Michelle Dockery, "Downton Abbey") zaczyna zadawać coraz więcej pytań i mieć coraz większe wątpliwości.

Oprócz grającej główne role trójki aktorów w obsadzie są także J.K. Simmons ("Odpowiednik"), Cherry Jones ("Opowieść podręcznej"), Pablo Schreiber ("Amerykańscy bogowie"), Betty Gabriel ("Odpowiednik") i Sakina Jaffrey ("Timeless"). Showrunnerem jest Mark Bomback ("Planeta małp"), a reżyserem Morten Tyldum ("Gra tajemnic").

Premiera Defending Jacob 24 kwietnia na Apple TV+

REKLAMA