7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

HBO przesuwa premierę "The Undoing" na jesień. Data finału "Will & Grace". Evangeline Lilly przeprasza za swoje słowa o pandemii koronawirusa. A oprócz tego nowy serial twórcy "Black-ish" i nie tylko.

1. HBO przesuwa premierę The Undoing na jesień

HBO to kolejna stacja, która wprowadza zmiany w programie z powodu pandemii koronawirusa. "The Undoing", nowy miniserial z Nicole Kidman w roli głównej, który miał wystartować w maju, został przeniesiony na jesień. Dokładnej daty premiery na razie nie podano.

2. Will & Grace – data finału serialu

"Will & Grace" zakończy się 23 kwietnia. Finałowy odcinek jest zatytułowany "It's Time". Tego samego dnia NBC wyemituje odcinek specjalny, w którym twórcy i aktorzy będą rozmawiać o serialu. Gościnnie pojawią się Elton John i Norman Lear.

3. Evangeline Lilly przeprasza za swoje słowa

Evangeline Lilly ("Lost") przeprosiła za, jak sama określiła, brak wrażliwości, którym wykazała się, zamieszczając lekceważącą, arogancką wiadomość na temat pandemii koronawirusa.

4. Premiera Stargirl przesunięta o tydzień

"Stargirl", nowy serial DC Universe i CW, wystartuje 18 maja, czyli tydzień później, niż planowano.

5. Koniec Legacies, szybszy powrót In the Dark

Odcinek "Legacies", który wyemitowano wczoraj w USA, będzie ostatnim tej wiosny. Miejsce wampirzego serialu w ramówce CW przejmie "In the Dark", które wystartuje 16 kwietnia.

6. Szykuje się crossover Chicago P.D. i FBI

Tracy Spiridakos pojawi się jako swoja postać z "Chicago P.D." w odcinku "FBI" z 31 marca.

7. Zwiastun serialu #blackAF od twórcy Black-ish

Kenya Barris, twórca "Black-ish", przeniósł się na Netfliksa. 17 kwietnia w serwisie zadebiutuje jego nowy serial "#blackAF" (wcześniejszy tytuł: "Black Excellence"). Barris nie tylko jest jego twórcą, ale też gra przerysowaną wersję samego siebie – odnoszącego sukcesy hollywoodzkiego scenarzystę. W roli jego żony zobaczymy Rashidę Jones ("Parks and Recreation").

#blackAF serial

REKLAMA