Billy Hargrove powróci w 4. sezonie "Stranger Things"? Powstała ciekawa teoria na ten temat

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Czy Dacre Montgomery, aka Billy Hargrove ze "Stranger Things", pojawi się w 4. sezonie serialu? Choć oficjalnych informacji brak, fani mają już pewną teorię.

Spowodowana epidemią koronawirusa przerwa na planie "Stranger Things" nie oznacza, że w sieci nie pojawiają się fanowskie teorie na temat możliwych wydarzeń w 4. sezonie serialu. Jedna z nich dotyczy powrotu Billy'ego Hargrove'a, brata Max (Sadie Sink), który w finale 3. części zginął heroiczną śmiercią.

Stranger Things – czy Billy wróci w 4. sezonie?

Choć Billy wkroczył do serialu jako agresor i tyran, poniekąd odkupił swoje winy w ostatnim wyemitowanym odcinku. Brat Max, który stał się jednym z hostów Łupieżcy Umysłów, poświęcił swoje życie, by ratować Jedenastkę i dzieciaki z Hawkins. Jakie są szanse na to, że Dacre Montgomery jeszcze pojawi się w "Stranger Things"?

Fanów serialu optymizmem napawa fakt, że śmierć w hitowej produkcji Netfliksa nie zawsze jest stanem permanentnym, o czym doskonale przekonaliśmy się na przykładzie Jima Hoppera (David Harbour). Jednak nie każdy bohater może liczyć na takie względy u scenarzystów.

Stranger Things sezon 4 czy billy hargrove wróci

Wizja zmartwychwstania Billy'ego jest mało prawdopodobna, no chyba że puścimy wodze fantazji i pozwolimy jej na podróż do drugiego świata, w którym jakimś cudem brat Max został sklonowany (w końcu nie wiadomo, co stało się z jego ciałem). Wydaje się to niemożliwe, ale jest taka teoria.

Bardziej realny scenariusz to ten, w którym chłopak pojawia się w retrospekcjach swojej siostry i innych bohaterów. Podobny zabieg twórcy serialu zastosowali w stosunku do Boba Newby'ego, który został pozbawiony życia w 2. sezonie, a w kolejnych odcinkach wrócił we wspomnieniach Joyce (Winona Ryder).

Na ostateczne rozwiązanie tej zagadki musimy jednak trochę poczekać, uwzględniając jednocześnie, że pandemia opóźni premierę kolejnej części produkcji.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie