Amanda Peet jako szalona morderczyni w zwiastunie "Dirty John: The Betty Broderick Story"

"Dirty John: The Betty Broderick Story" (Fot. USA Network)

0

"Dirty John" to w 2. sezonie tak naprawdę "Dirty Betty". Serialowa antologia true crime powraca z historią prawdziwej morderczyni. W świetnej obsadzie są Amanda Peet i Christian Slater.

"Dirty John" z Connie Britton i Erikiem Baną w rolach głównych zdobył nie tylko dużą publikę, ale też nominacje do prestiżowych nagród, ze Złotym Globem na czele. Teraz serial powraca, ale z nową historią i w innej obsadzie. A zamiast tytułowego Johna będziemy mieli Betty.

Dirty John: The Betty Broderick Story – zwiastun

"Dirty John: The Betty Broderick Story" skupiać się będzie na kolejnym romansie, w którym coś poszło mocno nie tak. Poznamy historię skazanej morderczyni Betty Broderick (Amanda Peet) i jej męża Dana (Christian Slater), która rozpoczyna się w latach 60. i kończy się najpierw rozwodem, a w 1989 roku także podwójnym morderstwem.

Betty to typowa amerykańska żona idealna, która stoi przy mężu w każdej sytuacji – dopóki ten nie zaczyna jej zdradzać z młodszą kobietą. Wtedy nasza bohaterka wpada w szał, który zaprowadzi ją za kratki. "To nie ja jestem tutaj szalona" – zapewnia nas w zwiastunie i robi, co może, abyśmy jej nie uwierzyli.

W stałej obsadzie "Dirty John: The Betty Broderick Story" jest także Rachel Keller ("Legion"), z kolei Emily Bergl ("Shameless"), Lena Georgas ("Westworld"), Tiera Skovbye ("Riverdale") i Chris Mason ("Pretty Little Liars: The Perfectionists") zagrają role powracające.

Premiera 2. sezonu Dirty John w 2020 roku