6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

16. sezon "Chirurgów" z wcześniejszym finałem. Opóźnione zdjęcia do "Sukcesji" i "Barry'ego". Nominacje do nagród Emmy opóźnione. A oprócz tego "Watchmen", "Castlevania" i nie tylko.

1. Chirurdzy – sezon 16 z wcześniejszym finałem

16. sezon "Chirurgów" został skrócony. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 9 kwietnia – i oczywiście nie będzie to taki finał, jaki planowano, bo tego nie udało się zrealizować. Nakręcono 21 odcinków z planowanych 25, zanim zdjęcia zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa.

2. Opóźnione zdjęcia do Sukcesji i Barry'ego

"Sukcesja" i "Barry" nie powrócą zgodnie z planem. Zdjęcia opóźnią się, na razie nie wiadomo jak bardzo. Oba seriale były na etapie przedprodukcji, kiedy z powodu pandemii zaczęto zamykać plany zdjęciowe. W tym momencie pracują jedynie scenarzyści w swoich domach.

3. Castlevania – będzie 4. sezon serialu

Netflix ogłosił, że zamówiono 4. sezon serialu animowanego "Castlevania". Daty premiery nie podano, ale prawdopodobnie będzie to rok 2021.

4. Nominacje do nagród Emmy opóźnione

Z powodu pandemii koronawirusa przełożono głosowanie do Emmy. Zgodnie z nowym planem, nominacje zostaną ogłoszone 28 lipca zamiast 14 lipca. Wrześniowe daty rozdania nagród Emmy na razie pozostają bez zmian.

5. Ekipa Watchmen uczy, jak myć ręce

Ekipa z serialu "Watchmen" zamieniła się w "Washmen". Zobaczcie, jak zostać superbohaterem w czasach pandemii.

6. Future Man – pełny zwiastun 3. sezonu

"Future Man" wraca 3 kwietnia z finałowymi ośmioma odcinkami.

REKLAMA