7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Twórczyni "Chirurgów" zapewnia, że finał będzie satysfakcjonujący. Loki z kryzysem tożsamości w serialu Disney+. Teaser 3. sezonu "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "The Mandalorian", "Geniusz" i nie tylko.

1. Chirurdzy – twórczyni o nowym finale 16. sezonu

16. sezon "Chirurgów" został skrócony o cztery odcinki, a nowym finałem będzie odcinek z 9 kwietnia. Showrunnerka Krista Vernoff przyznaje, że ekipa jest rozczarowana, bo nie udało się dokończyć sezonu, ale jednocześnie obiecuje, że będzie to satysfakcjonujący finał. A w 17. sezonie przerwana historia będzie kontynuowana i na wszystkie pytania znajdzie się odpowiedź.

2. Star Trek: Discovery – teaser 3. sezonu

CBS All Access wypuścił pierwszy teaser 3. sezonu "Star Trek: Discovery" z Michael w roli głównej. Daty premiery na razie nie podano.

3. Loki z kryzysem tożsamości w serialu Disney+

Michael Waldron, showrunner serialowego "Lokiego", powiedział, że głównego bohatera czekają zmagania z własną tożsamością, z tym "kim jesteś, kim chcesz być". Scenarzystę zawsze interesowały postacie walczące o odzyskanie kontroli nad samymi sobą – i to właśnie jego zdaniem jest Loki, bohater, który był adoptowany i którego działania często były napędzane gniewem i złością w stosunku do własnej rodziny.

4. Nowa twarz w How to Get Away with Murder

Anne-Marie Johnson ("The InBetween") pojawi się w finałowych odcinkach "How to Get Away with Murder" jako prawniczka Michaeli.

5. Kolejni aktorzy w serialu Geniusz: Aretha

T.I., Antonique Smith i Tina Fears zagrają role powracające w nowym sezonie "Geniusza", z kolei Ethan Henry pojawi się w serialu gościnnie.

6. Solar Opposites – teaser serialu animowanego

8 maja na Hulu zadebiutuje "Solar Opposites", nowa kreskówka Justina Roilanda, współtwórcy "Ricka i Morty'ego". Zobaczcie pierwszą zapowiedź:

7. Michael Biehn w 2. sezonie The Mandalorian

Michael Biehn ("Terminator") pojawi się w 2. sezonie "The Mandalorian" w roli łowcy nagród. Zobaczcie szkic koncepcyjny jego postaci.

The Mandalorian sezon 2

REKLAMA