2. sezon "Locke & Key" zamówiony. Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach?

"Locke & Key" (Fot. Netflix)

Dobra wiadomość na dziś: Netflix zamówił 2. sezon serialu "Locke & Key". I obiecuje, że będzie się działo, bo rodzeństwo Locke'ów będzie walczyć o jeszcze wyższe stawki.

W 1. sezonie serialu "Locke & Key" poznaliśmy trójkę rodzeństwa Locke'ów. Dzieciaki przeprowadzają się razem z matką do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą mieć związek z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą.

Locke & Key – sezon 2 oficjalnie zamówiony

Dziś Netflix ogłosił zamówienie dla 2. sezonu i opublikował bardzo krótki opis: "rodzeństwo Locke'ów wciąż oswaja się z rolą Strażników Kluczy, podczas gdy stawka jest coraz wyższa".

– Ogromnie się cieszymy, że razem z cudownymi partnerami możemy kontynuować przygodę z serialem "Locke & Key". Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony Netfliksa, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w których się znajdujemy. Już teraz chcielibyśmy otworzyć przed wami nowy rozdział tej historii – mówią Carlton Cuse i Meredith Averill, showrunnerzy serialu.

Netflix nie podał na razie, ile odcinków będzie mieć 2. sezon "Locke & Key". Nie znamy także choćby przybliżonej daty premiery. Zdjęcia do wszystkich produkcji platformy w tym momencie są przerwane z powodu pandemii koronawirusa, ale tam, gdzie jest to możliwe, ekipy scenarzystów pracują nad nowymi odcinkami.

Serial Locke & Key jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA