5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"V Wars" (Fot. Netflix)

Nie będzie 2. sezonu "V Wars" i "October Faction". Premiera serialu "Geniusz: Aretha" przełożona. Daty wiosennych powrotów seriali CW. A oprócz tego "Rick i Morty" i nie tylko.

1. Netflix kasuje V Wars i October Faction

Młodzieżowy serial "October Faction", a także "V Wars" z Ianem Somerhalderem, nie wrócą z nowymi odcinkami. Oba seriale zostały skasowane po 1. sezonie.

2. Premiera serialu Geniusz: Aretha przełożona

"Geniusz: Aretha" nie wystartuje zgodnie z planem, czyli w maju. National Geographic przekłada datę premiery na później, ponieważ sezon w tym momencie nie jest jeszcze ukończony i nie wiadomo, kiedy będzie to możliwe.

3. Daty wiosennych powrotów seriali CW

W kwietniu wrócą seriale CW z ostatnimi w tym sezonie odcinkami. Stacja podała plan: 8 kwietnia możemy się spodziewać powrotu "Nancy Drew", 15 kwietnia "Riverdale", a 16 kwietnia – "Katy Keene". Od 21 kwietnia kontynuowane będą sezony "The Flash" i "DC’s Legends of Tomorrow", a 26 kwietnia wrócą "Batwoman" i "Supergirl". Dodatkowo 16 kwietnia premierę będzie mieć nowy sezon "In the Dark", który wskoczy w miejsce "Legacies". "Charmed", "Dynastia" i "Roswell, New Mexico" emitowane są cały czas bez zmian.

4. Trying – zwiastun serialu Apple TV+

1 maja w serwisie Apple TV+ pojawi się "Trying", brytyjska komedia z Esther Smith ("Cuckoo") i Rafe'em Spallem ("Peter Versus Life") jako parą, która stara się o dziecko. W obsadzie jest także Imelda Staunton ("Vera Drake").

5. Rick i Morty jako Samurai & Shogun

Stacja Adult Swim wypuściła 5-minutowy odcinek "Ricka i Morty'ego" stylizowany na japońskie anime.

REKLAMA