7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"To wiem na pewno" (Fot. HBO)

HBO opóźnia premierę serialu "To wiem na pewno". "Shrill" z zamówieniem na 3. sezon. Wielki powrót w kolejnym odcinku "Westworld". A oprócz tego "Burden of Truth", nowy serial młodzieżowy Netfliksa i nie tylko.

1. HBO opóźnia premierę serialu To wiem na pewno

"To wiem na pewno", miniserial HBO z podwójną rolą Marka Ruffalo, został przełożony. Nowa data premiery to 10 maja w USA i dzień później w Polsce. Listę kwietniowych premier HBO GO znajdziecie tutaj.

2. Shrill z zamówieniem na 3. sezon

"Shrill", komedia Hulu z Aidy Bryant w roli głównej, powróci z 3. sezonem, który będzie składać się z ośmiu odcinków.

3. HBO wspiera finansowo swoich aktorów

Aktorom z seriali HBO, których produkcję wstrzymano na czas pandemii, będą wypłacane wynagrodzenia. Dotyczy to takich seriali, jak "Euforia", "Barry", "Sukcesja", a także "Showtime". Aktorzy otrzymają 25% wynagrodzenia teraz, kolejne 25% w momencie kiedy miały planowo ruszyć zdjęcia i 50% wtedy, kiedy produkcja faktycznie wystartuje. Wcześniej podobne rozwiązanie przyjął Netflix. Inne stacje wciąż zwlekają z podjęciem decyzji, czy płacić aktorom w sytuacji kiedy nie pracują.

4. Westworld – zapowiedź 4. odcinka 3. sezonu

W przyszłym tygodniu w "Westworld" spodziewajcie się powrotu Mężczyzny w Czerni. Zobaczcie zwiastun 4. odcinka:

5. Christopher Meloni w spin-offie Law & Order

Christopher Meloni powróci jako Elliot Stabler w nowym spin-offie "Law & Order" przygotowywanym przez NBC.

6. Burden of Truth wróci latem z 3. sezonem

Telewizja CW podała daty letnich premier. 3. sezon "Burden of Truth" wystartuje 21 maja.

7. Outer Banks – zwiastun serialu Netfliksa

"Czworo przyjaciół, jedno lato i 400 mln dolarów w złocie" – tak Netflix zapowiada Outer Banks", nowy serial młodzieżowy o dzieciakach z wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Kiedy huragan im dopływ prądu, bohaterowie muszą stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które wpłyną na całe ich życie. W obsadzie m.in. Charles Esten ("Nashville), Madelyn Cline ("The Originals") i Drew Starkey ("Love, Simon"). Premiera 10-odcinkowego serialu planowana jest na 15 kwietnia na Netfliksie.

REKLAMA