Kiedy wraca "Rick i Morty"? Data premiery i zwiastun kolejnych odcinków 4. sezonu

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

To nie prima aprilis, bo tego w tym roku nie obchodzimy. Pojawił się zwiastun drugiej części 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" wraz z bardzo już bliską datą premiery.

Kolejne seriale padają ofiarą koronawirusa, ale w maju na pewno jeszcze będziemy mieli co oglądać. Telewizja Adult Swim wypuściła zwiastun drugiej części 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" oraz podała amerykańską datę premiery: 3 maja.

Rick i Morty sezon 4 – zwiastun drugiej części

Zwiastun daje wgląd w nowe przygody tytułowego duetu, zapowiadając m.in. odcinek w stylu anime z mechami, powrót Tammy Gueterman aka Phoenix Person, przeprawę z białym wilkiem i tysiąc innych odlotów. Druga połowa 4. sezonu "Ricka i Morty'ego", podobnie jak pierwsza będzie składać się z pięciu odcinków.

Jak długo poczekamy na nie w Polsce? Jest szansa, że nie w nieskończoność, bo poprzednią część Netflix udostępnił w całości w grudniu, tydzień po zakończeniu emisji w USA. Jeśli tym razem będzie podobnie, możemy szykować się na oglądanie "Ricka i Morty'ego" w połowie czerwca.

I na tym serial się nie skończy. "Rick i Morty" dostali zamówienie na 70 odcinków, a twórcy nie wykluczają, że powstanie nawet więcej. Obiecali również, że tak długich przerw w emisji jak ta przed 4. sezonem już nie będzie, choć ze spełnieniem tej obietnicy może być różnie w warunkach pandemii.

Rick i Morty – premiera sezonu 4B w USA 3 maja