5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)

Nie żyje Adam Schlesinger, twórca muzyki do "Crazy Ex-Girlfriend". Seriale Showtime z podzielonymi sezonami. Finałowy sezon "Imperium" bez zakończenia. A oprócz tego nowa "Plotkara" i nie tylko.

1. Nie żyje twórca muzyki do Crazy Ex-Girlfriend

Muzyk i kompozytor Adam Schlesinger, trzykrotny zdobywca nagrody Emmy, jeden z założycieli grupy Fountains of Wayne i współtwórca muzyki do serialu "Crazy Ex-Girlfriend" zmarł w wieku 52 lat z powodu koronawirusa. "Mam tyle do powiedzenia o Adamie Schlesingerze, że kompletnie zabrakło mi słów. On jest nie do zastąpienia" – napisała twórczyni "Crazy Ex-Girlfriend" Rachel Bloom.

2. Seriale Showtime z podzielonymi sezonami

Telewizja Showtime podzieliła dwie części sezony "Billions" i "Czarnego poniedziałku". "Czarny poniedziałek" będzie mieć przerwę po 6. odcinku 2. sezonu, który zostanie wyemitowany 12 kwietnia. Billions z kolei wróci 3 maja z siedmioma odcinkami. Drugie części obu sezonów mają zostać pokazane później w tym roku. Dodatkowo stacja przesunęła "The Chi" – premiera 3. sezonu będzie 5 lipca zamiast 21 czerwca. Zgodnie z planem i bez przerw będzie emitowane "Penny Dreadful: City of Angels", które startuje 26 kwietnia.

3. Finałowy sezon Imperium bez zakończenia

"Imperium" nie będzie mieć takiego finału, jak planowano. Serial zakończy się po 18 odcinkach zamiast planowanych 20, bo dwa ostatnie nie zostały nakręcone.

4. Savannah Smith w nowej Plotkarze

Debiutantka Savannah Smith dołączyła do obsady rebootu "Plotkary". Zdjęcia do serialu zostały opóźnione z powodu pandemii koronawirusa.

5. W kwietniu wraca American Dad

Telewizja TBS ogłosiła, że 13 kwietnia wróci z nowymi odcinkami 16. sezonu "American Dad". Na ten rok jest także planowany 17. sezon.

REKLAMA