5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Undoing" (Fot. HBO)

0

Nicole Kidman w serialu "Pretty Things" Amazona. "Snowpiercer" z przyspieszoną datą premiery. "NOS4A2" wraca w czerwcu z 2. sezonem. A oprócz tego "Superman & Lois" i nie tylko.

1. Nicole Kidman w serialu Pretty Things Amazona

Nicole Kidman zagra główną rolę w serialu "Pretty Things" na podstawie książki Janelle Brown, która dopiero ma się ukazać (21 kwietnia). Zobaczymy w nim historie dwóch bardzo różnych, ale tak samo błyskotliwych i zniszczonych kobiet – oszustki i dziedziczki – które próbują przetrwać "największą grę oszustwa i zniszczenia, w jaką kiedykolwiek zagrają". Kidman ma zagrać jedną z głównych bohaterek, ale nie podano którą. Będzie także w ekipie producentów serialu zamówionego przez Amazon Prime Video. Reżyserować będzie Reed Morano ("Opowieść podręcznej").

2. Snowpiercer z przyspieszoną datą premiery

Telewizja TNT zmieniła datę premiery "Snowpiercera": zamiast 31 maja serial zadebiutuje 17 maja.

3. NOS4A2 wraca w czerwcu z 2. sezonem

2. sezon "NOS4A2" wystartuje w USA 1 czerwca, jednocześnie na AMC i BBC America. Pod linkiem znajdziecie zdjęcia z nowych odcinków.

4. Dylan Walsh w obsadzie Superman & Lois

Dylan Walsh dołączył do obsady nowego serialu CW "Superman & Lois". Zagra generała Samuela Lane'a, ojca Lois.

5. Larry David mówi: zostańcie w domach

Larry David nagrał wideo, zachęcające widzów do pozostania w domach. "Chcę się zwrócić do wszystkich idiotów. Nie wiem, co wy robicie – wychodzicie, spotykacie się i to nie jest dobre. Krzywdzicie starszych ludzi, takich jak ja. Oczywiście nie mnie, ja nie mam z wami nic wspólnego i nigdy was nie zobaczę, ale innych starszych ludzi, którzy mogą być waszymi krewnymi" – powiedział w swoim stylu komik, dodając, że to wyjątkowa okazja, żeby posiedzieć na kanapie i oglądać telewizję.