"Hollywood" wygląda bajecznie na pierwszych zdjęciach. Netflix pochwalił się nowym serialem Ryana Murphy'ego

"Hollywood" (Fot. Netflix)

W maju Netflix zaprasza w podróż do przeszłości z Ryanem Murphym. Serial "Hollywood" opowie o złotej erze Fabryki Snów po II wojnie światowej. Zobaczcie, jak obsada błyszczy na zdjęciach.

Ryan Murphy, jeden z najbardziej zapracowanych producentów telewizyjnych, ma dla nas kolejny serial. Limitowana produkcja "Hollywood", która 1 maja zadebiutuje na Netfliksie to, jak określił sam twórca, "list miłosny do złotej ery Tinseltown". Ale taki, który pokaże też ciemniejsze strony tamtych czasów.

Hollywood – zdjęcia z serialu Ryana Murphy'ego

Składający się z siedmiu odcinków serial opowie o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w Fabryce Snów i nie cofną się przed niczym. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności.

W serialu zobaczymy zarówno postacie fikcyjne, jak i prawdziwe, jak np. Rock Hudson czy Vivien Leigh. W obsadzie znajdują się David Corenswet jako Jack, Darren Criss jako Raymond, Jeremy Pope jako Archie, Laura Harrier jako Camille, Samara Weaving jako Claire, Dylan McDermott jako Ernie, Holland Taylor jako Ellen Kincaid, Patti LuPone jako Avis, Jim Parsons jako Henry Willson, Jake Picking jako Rock Hudson, Joe Mantello jako Dick i Maude Apatow jako Henrietta.

Producentami wykonawczymi serialu są Ryan Murphy i Ian Brennan, a także Alexis Martin Woodall i Janet Mock, która jest też autorką scenariusza i reżyserką.

Premiera serialu Hollywood 1 maja na Netfliksie

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

hollywood serial

REKLAMA