Yara z "Gry o tron" jako córka Carolyn z "Obsesji Eve". Ich relacje mają być katastrofą!

"Gra o tron" (Fot. HBO), "Obsesja Eve" (Fot. BBC)

"Obsesja Eve" pojawi się na ekranach szybciej, niż było to planowane, a wraz z 3. sezonem serialu poznacie nowe postacie. Jedną z nich będzie córka Carolyn grana przez Gemmę Whelan.

Też czekacie z niecierpliwością na 3. sezon "Obsesji Eve"? Produkcja trafi szybciej na ekrany niż było to pierwotnie zaplanowane, więc pora poznać nowe postacie. Jaka będzie Geraldine, córka Carolyn (Fiona Shaw), grana przez Gemmę Whelan, którą kojarzycie z rolą Yary w "Grze o tron"?

Obsesja Eve sezon 3: Gemma Whelan w roli córki Carolyn

O ile można znaleźć wspólne cechy Carolyn i Kenny'ego (Sean Delaney), wszystko wskazuje na to, że Geraldine jest z innej bajki. Bajki, w której liczą się emocje i empatia. Wyobrażacie sobie to połączenie z bezpośrednią i chłodną agentką MI6? Jakie mogą być relacje matki i córki?

– Umm... jest fatalnie. Jest pewien moment, w którym Carolyn mówi do niej: "W pewien sposób zawsze byłaś dzieckiem swojego ojca, a Kenny moim." Mimo całej osobliwości ich relacji, Kenny i jego mama mają ze sobą wiele wspólnego. Są nieco obsesyjni, może nieco autystyczni i całkiem dobrze radzą sobie w milczeniu. Nie musieli dużo mówić.

Jestem zachwycona, że Gemma dołączyła do naszej rodziny. I to jest zabawne, ponieważ te wszystkie uczucia, zaradność i emocjonalne rozmowy działają na Carolyn jak płachta na byka. Doprowadzają ją do szaleństwa! – mówi Fiona Shaw.

obsesja eve sezon  gemma whelan

Choć okoliczności powrotu Geraldine do rodziny nie są znane, aktorka zdradza, że nie są one związane ze szpiegowskim światem.

– Ona nie ma nic wspólnego z rodzinnym biznesem. To jej nie interesuje. Szybko przekonacie się, że to ona jest tą, która uciekła. Ale wróciła i próbuje zająć się domem w bardziej zorganizowany sposób, którego Carolyn naprawdę nie lubi. To jest dobre, bo dostajecie rodzinną dynamikę, gdzie jest miłość, ale trudno powiedzieć, czy one się lubią. To bardzo różne osoby – ujmijmy to tak. Jest tu dużo miejsca na komplikacje – dodaje.

obsesja eve sezon  gemma whelan

3. sezon "Obsesji Eve" ma być najbardziej emocjonalny i osobisty, a widzowie mają dostać obraz Villanelle (Jodie Comer), która próbuje znaleźć coś zwanego poczuciem kontroli. Tymczasem Eve (Sandra Oh) już nie będzie agentką. Będzie ciekawie!

Premiera 3. serii Obsesji Eve 13 kwietnia w HBO GO

REKLAMA