5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Office" (Fot. NBC)

Producenci "The Office" tworzą sitcom o pracy zdalnej. Skrócone sezony seriali NBC z powodu pandemii. "Król tygrysów" z dodatkowym odcinkiem. A oprócz tego "Modern Family" i nie tylko.

1. Producenci The Office tworzą nowy sitcom

Producenci "The Office" Ben Silverman i Paul Lieberstein tworzą komedię o pracy zdalnej, zainspirowaną tym, co się dzieje w czasie pandemii koronawirusa. Bohaterem będzie szef, który chcąc zapewnić produktywność i stałą łączność w biurze, prosi pracowników, żeby byli w wirtualnym kontakcie i pracowali "twarzą w twarz" przez cały dzień. Czyli będzie to biurowa komedia, ale bez pracy w biurze.

2. Skrócone sezony seriali NBC z powodu pandemii

NBC skróciło sezony swoich seriali z powodu pandemii koronawirusa. Większość skończy się w kwietniu, tutaj znajdziecie pełną listę dat finałów. Skrócone sezony będą mieć hitowe procedurale: "Law & Order: SVU", "Czarna lista", "New Amsterdam", a także produkcje z serii "One Chicago". Pandemia nie dotknęła seriali, które miały od razu zamówione krótsze sezony, jak "Brooklyn 9-9", "Manifest", "Zoey's Extraordinary Playlist" czy "Will & Grace".

3. Król tygrysów z dodatkowym odcinkiem

Joe Exotic jeszcze wróci na nasze ekrany. Na Netfliksie ma się pojawić jeszcze jeden odcinek "Króla tygrysów".

4. Louis C.K. promuje nowy stand-up

Oskarżony o molestowanie seksualne komik Louis C.K. wykorzystuje pandemię i to, że "potrzebujemy się śmiać", do promowania swojego nowego stand-upu. "Sincerely C.K." jest dostępne na jego stronie za 7,99 dol.

5. Modern Family – zwiastun finału serialu

W najbliższą środę w USA pokazany zostanie finałowy odcinek "Modern Family", w którym pożegnamy tytułową współczesną rodzinę. Zobaczcie zapowiedź:

REKLAMA