Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? Tylko trzy premiery, w tym 4. sezon "Sprawy idealnej"

"Sprawa idealna" (Fot. CBS)

0

Przedświąteczny tydzień nie będzie obfitował w premiery seriali. Na HBO GO z 4. sezonem powróci "Sprawa idealna", a AXN zacznie pokazywać 2. sezon polskiego serialu "Znaki".

Serialowe ramówki dotkną w tym tygodniu przedświąteczne pustki. Podczas gdy w USA wystartuje platforma Quibi z mnóstwem seriali z kilkuminutowymi odcinkami (lista premier tutaj), na polskich platformach nie będzie prawie niczego nowego. Oto serialowe premiery, które nas czekają w najbliższych dniach.

Znaki (sezon 2) – 7 kwietnia na AXN

W 2. sezonie polskiego serialu kryminalnego "Znaki" zobaczymy historię zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się, kto odpowiada za zaginięcie jego dziecka.

Sprawa idealna (sezon 4) – 9 kwietnia na HBO GO

"Sprawa idealna" powraca z kolei z 4. sezonem. Po tym jak stracili największego klienta, Chumhum, a imię ich partnera założycielskiego zostało zniszczone, prawnicy z Reddick, Boseman & Lockhart zostali zmuszeni zaakceptować ofertę międzynarodowej firmy prawniczej STR Laurie, by stać się małą spółką zależną. Nagle wszystkie ich decyzje muszą być potwierdzane przez gigantyczną firmę, która dosłownie jest nad nimi. Choć STR Laurie najpierw wydają się być życzliwymi panami, Diane i jej koledzy denerwują się z powodu utraty niezależności.

Brews Brothers (nowość) – 10 kwietnia na Netfliksie

Skłóceni bracia muszą schować dumę do kieszeni, aby uratować wspólnie prowadzony browar. Kłopot w tym, że choć piana wychodzi na dwa palce, to chaos – na cztery. W rolach głównych: Alan Aisenberg, Mike Castle i Carmen Flood. Twórcą jest Greg Schaffer.