Jak będzie wyglądać odcinek specjalny "Przyjaciół"? Matt LeBlanc właśnie rozwiał wszelkie wątpliwości

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Jak naprawdę ma wyglądać odcinek specjalny "Przyjaciół"? Matt LeBlanc potwierdza to, co podejrzewaliśmy: nie zobaczymy Joeya i pozostałej piątki z Manhattanu, tylko aktorów i ich wspominki.

Matt LeBlanc, czyli Joey z serialu "Przyjaciele", pojawił się w programie "The Kelly Clarkson Show". Częściowo to było wspominanie dawnych czasów, a częściowo rozmowa o odcinku specjalnym serialu, który zgodnie z planem ma się pojawić w maju w momencie startu platformy HBO Max.

Przyjaciele – Matt LeBlanc wspomina szał na serial

Aktor opowiadał m.in. o tym, jak ogromny był kiedyś szał na "Przyjaciół" i w jak trudnych sytuacjach był stawiany on i reszta serialowej ekipy. Zdarzało się nawet, że do okien zaglądały im helikoptery.

– Pamiętam, jak pewnego razu, to było w środku tygodnia, skakałem po kanałach, oglądałem wiadomości i z jakiegoś powodu był ekran podzielony na sześć części. W każdej z nich pokazywano na żywo jeden z naszych domów, tak jakby z helikoptera. Patrzyłem na to i nie było tam żadnych informacji czy wiadomości, po prostu pokazywali domy. Pamiętam, że przyglądałem się uważniej mojemu domowi i myślałem: "K**wa, potrzebuję nowego dachu". Kiedy helikopter odleciał, wziąłem drabinę i tam wszedłem – wspominał LeBlanc.

Przyjaciele – jak ma wyglądać odcinek specjalny?

Podczas rozmowy padło także pytanie o to, co nazywamy odcinkiem specjalnym "Przyjaciół". Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, będzie to godzinne spotkanie aktorów i twórców. Matt LeBlanc powiedział w wywiadzie, jak to ma dokładnie wyglądać.

– To nie jest jak odcinek, nie ma scenariusza. To bardziej nasza szóstka rozmawiająca o starych dobrych czasach – opisał aktor, dodając, że to jak zebranie z powrotem dawnego zespołu, tylko bez instrumentów.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, odcinek ujrzy światło dzienne w maju, w dniu startu platformy HBO Max, która przejmuje wszelkie prawa do "Przyjaciół" w USA. Pytanie brzmi, czy HBO Max wystartuje wtedy, kiedy planowano. Pandemia koronawirusa przerwała prace na planach wszystkich seriali i prawdopodobnie nie udało się nakręcić niczego w całości także dla nowego serwisu.

W Polsce Przyjaciele są dostępni na Netfliksie

REKLAMA