6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Zapowiedź powrotu Maggie w finale 10. sezonu "The Walking Dead". Powrót serialu "Archer" opóźniony. Powstaje odcinek "All Rise" o pandemii. A oprócz tego "Westworld", "Fear the Walking Dead" i nie tylko.

1. The Walking Dead – zapowiedź powrotu Maggie

Finał 10. sezonu "The Walking Dead" nie zostanie wyemitowany zgodnie z planem (czyli w najbliższą niedzielę), ponieważ nie udało się go dokończyć. Ale telewizja AMC wypuściła zwiastun i fragment odcinka, w którym powraca Lauren Cohan jako Maggie.

2. Archer – 11. sezon serialu opóźniony

"Archer" nie wróci zgodnie z planem, czyli 6 maja. Telewizja FXX przekłada emisję 11. sezonu, bo jest opóźnienie w produkcji z powodu pandemii koronawirusa.

3. Duncanville z zamówieniem na 2. sezon

Telewizja FOX zamówiła 2. sezon "Duncanville", serialu animowanego z Amy Poehler w obsadzie.

4. Powstaje odcinek All Rise o pandemii

Podczas gdy wszystkie seriale przerwały produkcję, ekipa "All Rise" tworzy nowy odcinek z użyciem FaceTime. Wszyscy aktorzy pozostają w swoich domach, grając swoje postacie i pokazując, jak w czasach pandemii działa system sprawiedliwości. Odcinek zostanie wyemitowany 4 maja.

5. Fear the Walking Dead – teaser 6. sezonu

Po niedzielnym odcinku "The Walking Dead" telewizja AMC wypuściła pierwszy teaser 6. sezonu "Fear the Walking Dead". Na razie nie ma daty premiery, bo to kolejny serial, którego produkcję przerwała pandemia.

6. Westworld – zwiastun 5. odcinka 3. sezonu

Co dalej w "Westworld"? Za nami pierwsza połowa 3. sezonu, przed nami m.in. więcej historii Seraca i kolejne pytania o to, co robi Dolores. Zobaczcie zapowiedź odcinka "Genre".

REKLAMA