Janelle Monáe na zdjęciach z 2. sezonu "Homecoming". Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach?

"Homecoming" (Fot. Amazon)

"Homecoming" powróci w tym roku z nowymi odcinkami, bez Julii Roberts, ale ze Stephanem Jamesem i nową w obsadzie Janelle Monáe. Zobaczcie, jak 2. sezon prezentuje się na zdjęciach.

"Homecoming", jedna z najciekawszych serialowych premier 2018 roku, wraca z 2. sezonem. Nie zobaczymy w nim już Julii Roberts w roli Heidi, ale poza tym fabuła będzie kontynuowana. Jak mówił już jakiś czas temu producent serialu Sam Esmail, wskazówką co do fabuły nowych odcinków jest scena po napisach z finału 1. serii.

Homecoming sezon 2 – Janelle Monáe na zdjęciach

2. sezon "Homecoming" będzie znacząco różnić się od podcastu, na którym serial jest oparty. Główną rolę zagra wokalistka i aktorka Janelle Monáe ("Moonlight"). Jej postać to Jackie, nieustępliwa kobieta, która zostaje znaleziona, jak dryfuje w kajaku i nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazła. Co ją czeka, możecie zobaczyć na pierwszych zdjęciach opublikowanych przez "Entertainment Weekly".

Homecoming sezon 2

Homecoming sezon 2

Poszukiwania własnej tożsamości zaprowadzą Jackie do Waltera (Stephan James), który pod koniec 1. sezonu zaczął nowe spokojne życie, myśląc, że ma już za sobą przejścia z Geist Group. Teraz chłopak będzie gotowy, by znów walczyć i wziąć sprawy w swoje ręce.

– Widzimy upartego, bardziej zdeterminowanego Waltera. Czas spędzony z dala od obiektu pozostawił mu wiele miejsca na myślenie o tym, co przeszedł. Ciekawe jest to, jak on i Jackie wykorzystują siebie nawzajem, potrzebują siebie nawzajem i wpływają na siebie nawzajem – mówi James.

Homecoming sezon 2

Do obsady serialu dołączy Chris Cooper w roli Leonarda Geista, prezesa Geist Group. Twórcy serialu, Micah Bloomberg i Eli Horowitz, obiecują, że to nie będzie "wielki zły złoczyńca" czy też "szef złej korporacji". Ta postać zostanie poprowadzona w trochę innym kierunku, a to, jak go gra Cooper, ma sprawić, że Geist będzie "duchowym centrum tego sezonu".

Homecoming sezon 2

Po "złej", korporacyjnej stronie wciąż będziemy mieć Audrey (Hong Chau), do której dołączy Joan Cusack. Nowego znaczenia nabierze scena, którą widzieliśmy po napisach w 1. sezonie. To właśnie wokół tego wszystko będzie się kręcić.

"Nic nie jest takie, jakim się wydaje" – mówi Janelle Monáe, z kolei Stephan James obiecuje, że wyjdą na jaw sekrety i kłamstwa.

– Ten serial robi coś, co jest niezwykłe w telewizji. Kiedy czytałam odcinki, myślałam: "o, wow, to będzie mieć wyjątkową jakość i zabierze nas w nieoczekiwane miejsce". Ten sezon jest nawet bardziej wyrafinowany – i jest w nim jeszcze więcej napięcia – zapewnia Monáe.

Homecoming sezon 2

Homecoming sezon 2

2. sezon Homecoming w tym roku na Prime Video

REKLAMA