Plakat 3. sezonu "Westworld" zdradza los Dolores? Sprawdźcie najnowszą teorię fanowską o serialu HBO

"Westworld" (Fot. HBO)

Jak się skończy rebelia Dolores w 3. sezonie "Westworld"? Fani serialu twierdzą, że HBO zdradziło nam to już przed premierą tegorocznych odcinków. Przyglądaliście się uważniej plakatowi?

3. sezon "Westworld" jest już na półmetku, a wczoraj poznaliśmy kolejną przerażającą tajemnicę Dolores (Evan Rachel Wood), która za wszelką cenę chce odegrać się na swoich stwórcach. Jak to się skończy?

Westworld – plakat 3. sezonu zdradza los Dolores?

Według fanów z Reddita nie skończy się dobrze i nawet jest na to dowód, ukryty tam, gdzie raczej nie spodziewaliście się go znaleźć, czyli na plakacie 3. sezonu serialu. Jeśli myślicie, że widzimy na nim szkielet jakiegoś bezimiennego robota, który padł na kolana na pustyni, to przyjrzyjcie mu się uważniej.

Według użytkownika Reddita o nicku shampoo_samurai ten robot to Dolores, a dowodzą tego dwa skrawki niebieskiego materiału, podobnego do tego, z którego wykonana została sukienka, którą nosiła ona w dwóch poprzednich sezonach.

Dolores has been hiding in plain sight, in the S3 Key Art. from r/westworld

A to może oznaczać, że Dolores i jej samotną wojnę w ludzkim świecie czeka marny koniec. Może to też być po prostu wizualizacja jej przemiany w 3. sezonie. Prawdę poznamy w drugiej połowie sezonu – przed nami jeszcze cztery odcinki.

W tym momencie nie wiadomo, czy HBO planuje zamówić 4. sezon "Westworld". Z jednej strony, twórcy serialu Jonathan Nolan i Lisa Joy mówili, że historię robotów z parku rozrywki w stylu Dzikiego Zachodu mają rozplanowaną na pięć sezonów. Z drugiej strony, ze spełnieniem obietnicy może być różnie, skoro oni podpisali kontakt z Amazonem, a HBO prawdopodobnie liczyło na wyższą oglądalność.

Nowe odcinki Westworld w poniedziałki w HBO

REKLAMA