7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sprawa idealna" (Fot. CBS)

"Sprawa idealna" startuje z 4. sezonem dzień wcześniej w HBO GO. "Trawka" od dziś na Amazon Prime Video. Elodie Yung w pilocie serialu FOX-a. A oprócz tego "Grace i Frankie", "Pomoc domowa" i nie tylko.

1. Sprawa idealna dzień wcześniej w HBO GO

Premiera 4. sezonu "Sprawy idealnej" w HBO GO została przesunięta z 10 kwietnia na 9 kwietnia. HBO poinformowało także, że w serwisie pojawią się filmy Marvela: 10 kwietnia – seria filmów o Iron Manie, 17 kwietnia – seria filmów o Kapitanie Ameryce, 24 kwietnia – seria filmów o przygodach Thora. Na maj planowani są Avengersi, "Czarna Pantera", "Doktor Strange" i obie części "Strażników Galaktyki".

2. Ekipa Grace i Frankie będzie czytać scenariusz

9 kwietnia na kanale YouTube Netflix Is a Joke obsada "Grace i Frankie" będzie czytać scenariusz odcinka "The Fallout" z finałowego sezonu, jednocześnie zbierając pieniądze na cele charytatywne.

3. Trawka od dziś na Amazon Prime Video

W serwisie Amazon Prime Video pojawiło się osiem sezonów serialu "Trawka" z Mary-Louise Parker w roli wdowy, która zostaje dilerką marihuany.

4. Betty – zwiastun nowego serialu HBO

1 maja w HBO wystartuje "Betty", 6-odcinkowy serial o skejterkach, który będzie spin-offem "Skate Kitchen". Twórczynią jest Crystal Moselle, w obsadzie znajdują się Dede Lovelace, Moonbear, Nina Moran, Ajani Russell i Rachelle Vinberg.

5. Elodie Yung w pilocie serialu FOX-a

Elodie Yung ("Daredevil") zastąpi Shannyn Sossamon w głównej roli w pilocie "The Cleaning Lady", serialu FOX-a o lekarce, która przyjeżdża do USA, by szukać pomocy dla chorego syna. Kiedy system ją zawodzi i zmusza do ukrywania się, zostaje sprzątaczką mafii i zaczyna grać według własnych zasad.

6. Emmanuelle Chriqui w serialu Superman & Lois

Emmanuelle Chriqui ("Ekipa") dołączyła do obsady serialu "Superman & Lois" jako Lana Lang-Cushing, przyjaciółka Clarka Kenta, która pracuje w banku Smallville.

7. Pomoc domowa – obsada serialu czyta scenariusz

Obsada serialu "Pomoc domowa" spotkała się wirtualnie po 20 latach, żeby przeczytać scenariusz pilota.

REKLAMA