Aktorzy z "House'a", "Scrubs" i "Chirurgów" nagrali wspólne wideo. Serialowi lekarze dziękują prawdziwym

"The Good Doctor" (Fot. ABC)

Serialowi lekarze i pielęgniarki nagrali wspólne wideo, w którym dziękują pracownikom służby zdrowia, walczącym z epidemią. "Jesteście bohaterami" – mówią aktorzy z "House'a" i nie tylko.

Epidemia koronawirusa przerwała pracę na planach wszystkich seriali. Aktorzy w tym momencie są bezrobotni, tak jak wielu z nas, i coraz częściej poświęcają swój czas na różnego rodzaju akcje charytatywne i występy online.

Lekarze z seriali dziękują prawdziwym lekarzom

Olivia Wilde, czyli Trzynastka z serialu "Dr House", zebrała mocną ekipę fałszywych medyków, którzy na Instagramie składają podziękowania lekarzom i pielęgniarkom walczącym z pandemią koronawirusa.

– Najbliżej zostania lekarzem byłam wtedy, kiedy zakładałam kostium. I choć to całkiem blisko, to jednak nie to samo. Chciałabym powiedzieć "dziękuję" prawdziwym bohaterom ze służby zdrowia – mówi Wilde.

Z dawnej ekipy "House'a" pojawiają się także Lisa Edelstein, Omar Epps, Jennifer Morrison, Kal Pen i Peter Jacobson.

Poza tym w nagraniu wzięły udział Julianna Margulies i Maura Tierney z "Ostrego dyżuru", Zach Braff, Sarah Chalke i Donald Faison ze "Scrubs", Patrick Dempsey, Sandra Oh i Kate Walsh z dawnej obsady "Chirurgów", Edie Falco, czyli serialowa siostra Jackie, Freddie Highmore z "The Good Doctor" i Neil Patrick Harris, czyli nasz dawny Doogie Howser.

Macie ochotę na dobry serial o lekarzach? Polecamy nasz top 13 najlepszych seriali medycznych.

REKLAMA