Rzeź z Blaviken z "Wiedźmina" w stylu "Strażników Galaktyki"? Chcecie to zobaczyć i usłyszeć!

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Wszystko wskazuje na to, że "Wiedźmin" zostanie najczęściej przerabianym serialem roku. Do pokaźnej liczy przeróbek właśnie dołączyła ta inspirowania "Strażnikami Galaktyki".

"Wiedźmin" inspiruje do twórczego działania, o czym przekonaliśmy się właściwe zaraz po premierze serialu, kiedy to w sieci zaczęły pojawiać się fanowskie wersje piosenki "Grosza daj wiedźminowi" śpiewanej przez Jaskra czy zestawienia wszystkich "hmm" Geralta. Fani stworzyli nawet wersję przygód głównego bohatera, którego wiernym towarzyszem jest czarny kot.

Wiedźmin: Rzeź z Blaviken w stylu Strażników Galaktyki

Szczególnym wzięciem wśród kreatywnych widzów cieszy się rzeź z Blaviken, którą widzieliśmy w premierowym odcinku serialu. Ostatnio odtworzyła ją nawet grupa kaskaderów, dzisiaj z kolei możecie obejrzeć ją z przyjemnym dla ucha podkładem muzycznym w postaci numeru "Mr. Blue Sky" Electric Light Orchestra. Przeróbkę tę stworzył youtuber Robo Guerrero. Wybór nie jest przypadkowy, do tej samej piosenki wyginał się mały Groot w scenie otwierającej "Strażników Galaktyki vol. 2".

Jeśli jesteśmy już przy rzezi z Blaviken, odsyłamy was do wypowiedzi Henry'ego Cavilla, który tłumaczy, jak kadr po kadrze powstawała ta scena.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie