Zapowiedź i data premiery 2. sezonu "Homecoming". Zobaczcie, jak wypada następczyni Julii Roberts

"Homecoming" (Fot. Amazon Prime Video)

"Homecoming" powraca, ale bez Julii Roberts. W 2. sezonie zastąpi ją Janelle Monáe, którą możecie zobaczyć w pierwszym teaserze. Kiedy premiera nowych odcinków?

2. sezon "Homecoming" zbliża się wielkimi krokami. Amazon wypuścił pierwszy teaser, a także ogłosił datę premiery: 22 maja.

Homecoming – Janelle Monáe w teaserze 2. sezonu

Nowe odcinki, choć będą stanowić kontynuację poprzedniej serii (a w szczególności sceny po napisach z finału), znacząco odbiegną od podcastu, na którym serial jest oparty. Janelle Monáe ("Moonlight") zagra Jackie, nieustępliwą kobietę, która zostaje znaleziona, jak dryfuje w kajaku i nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazła.

Poszukiwania własnej tożsamości zaprowadzą ją do Waltera (Stephan James), który pod koniec 1. sezonu "Homecoming" zaczął nowe spokojne życie, myśląc, że ma już za sobą przejścia z Geist Group. Teraz chłopak będzie gotowy, by zacząć naprawdę walczyć i wziąć sprawy w swoje ręce.

Do obsady serialu dołączy Chris Cooper w roli Leonarda Geista, prezesa Geist Group. Twórcy "Homecoming", Micah Bloomberg i Eli Horowitz, obiecują, że to nie będzie "wielki zły złoczyńca" czy też "szef złej korporacji". Ta postać zostanie poprowadzona w trochę innym kierunku, a to, jak go gra Cooper, ma sprawić, że Geist będzie "duchowym centrum tego sezonu".

Po korporacyjnej stronie wciąż będzie Audrey (Hong Chau), do której dołączy Joan Cusack. Nowego znaczenia nabierze scena, którą widzieliśmy po napisach w 1. sezonie. To właśnie wokół tego wszystko ma się kręcić. I, jak obiecuje Janelle Monáe w rozmowie z "Entertainment Weekly", "nic nie jest takie, jakim się wydaje".

2. sezon Homecoming od 22 maja na Prime Video

homecoming sezon 2 kiedy premiera

REKLAMA