7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doogie Howser, M.D." (Fot. ABC)

Powstaje nowa wersja serialu "Doogie Howser, lekarz medycyny". Zwiastuny "The Midnight Gospel" i "Love 101" Netfliksa. Julia Louis-Dreyfus nagrała świetne wideo na czasy pandemii. A oprócz tego "Pełniejsza chata" i nie tylko.

1. Doogie Howser – powstaje nowa wersja

Disney+ zamówił reboot serialu "Doogie Howser, lekarz medycyny". W oryginale, emitowanym w latach 1989-1993, Neil Patrick Harris grał nastoletniego lekarza, zmagającego się z wymagającą pracą z jednej strony i trudami dojrzewania z drugiej. Nowa wersja, "Doogie Kealoaha, M.D.", skupi się na 16-letniej dziewczynie, która jest pół-Azjatką i pracuje jako lekarka na Hawajach. Scenarzystką i producentką jest Kourtney Kang ("Jak poznałem waszą matkę").

2. Erik Valdez w serialu Superman & Lois

Erik Valdez ("Graceland") dołączył do stałej obsady serialu "Superman & Lois". Zagra Kyle'a Cushinga, męża Lany Lang (Emmanuelle Chriqui).

3. Julia Louis-Dreyfus mówi: zostańcie w domu

Julia Louis-Dreyfus nagrała wideo, zachęcające do pozostania w domach. W domach została też ekipa jej charakteryzatorów i oto efekt:

4. Starz zamawia serial Black Mafia Family

Telewizja Starz zamówiła serial "Black Mafia Family", produkowany przez 50 Centa i Randy'ego Hugginsa, który pisze scenariusz. Inspirowany prawdziwą historią serial opowie o dwóch braciach z Detroit, którzy dali początek jednej z najbardziej wpływowych rodzin przestępczych w USA.

5. The Midnight Gospel – zwiastun serialu Netfliksa

20 kwietnia na Netfliksie pojawi się serial animowany "The Midnight Gospel", który tworzą Pendleton Ward ("Pora na przygodę!") i Duncan Trussell (podcast "Duncan Trussell Family Hour"). Zobaczymy w nim, jak kosmiczny dziennikarz, przemierzający psychodeliczne światy w swoim symulatorze multiwersum, stawia napotykanym istotom egzystencjalne pytania o życie, śmierć i stany pośrednie.

6. Love 101 – zwiastun serialu Netfliksa

"Love 101" to turecki serial młodzieżowy Netfliksa, osadzony w latach 90. Grupa nastoletnich uczniów pomaga swojej ulubionej nauczycielce odnaleźć miłość, po to żeby nie wyjechała z miasteczka. W obsadzie Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu i Alina Boz, premiera 24 kwietnia.

7. Pełniejsza chata w czasach kwarantanny

Jak wygląda życie w "Pełniejszej chacie" w czasach pandemii? Zobaczcie wideo:

REKLAMA