6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Disney+ ma już ponad 50 mln klientów. Obsada "Grace i Frankie" czyta scenariusz nowego odcinka. "Saturday Night Live" wraca w ten weekend. A oprócz tego "Summertime", "Mrs. America" i nie tylko.

1. Disney+ ma już ponad 50 mln klientów

Choć Disney+ nie spieszy się z wchodzeniem do kolejnych krajów, zainteresowanie usługą jest większe, niż prognozowano. W niecałe pół roku od startu platforma zdobyła 50 mln subskrybentów. W momencie debiutu Disney liczył, że będzie mieć 60-90 mln klientów do września 2024 roku. Plan prawdopodobnie uda się zrealizować do września tego roku.

2. Obsada Grace i Frankie czyta scenariusz

Z powodu pandemii koronawirusa ekipa "Grace i Frankie" nie może jeszcze wejść na plan, by rozpocząć pracę nad kolejnym sezonem. Ale już teraz możecie posłuchać, co się wydarzy w jego premierze. Wczoraj obsada czytała scenariusz, zbierając jednocześnie pieniądze na Meals on Wheels.

3. Saturday Night Live wraca w ten weekend

"Saturday Night Live" wróci jutro z odcinkiem, który zostanie stworzony zdalnie. Wszyscy będą w swoich domach, a mimo to nie zabraknie naszych ulubionych segmentów z Weekend Update na czele.

4. Summertime – teaser włoskiego serialu Netfliksa

29 kwietnia na Netfliksie pojawi się włoski serial młodzieżowy "Summertime", inspirowany powieścią "Trzy metry nad niebem" Federica Moccii. Zobaczymy w nim historię miłosną rozgrywającą się pewnego lata nad Adriatykiem.

5. Mrs. America – polski zwiastun serialu

15 kwietnia w HBO GO zadebiutuje miniserial "Mrs. America" z Cate Blanchett. To historia feministek walczących o Equal Rights Amendment, poprawkę do konstytucji Stanów Zjednoczonych, dającą równe prawa kobietom. Postać Blanchett to konserwatystka Phyllis Schlafly, sprzeciwiająca się temu ruchowi.

6. Riverdale sezon 4 – plakat odcinka muzycznego

"Riverdale" wraca w przyszłym tygodniu z nowym odcinkiem. A tymczasem możecie zobaczyć plakat odcinka muzycznego, w którym dzieciaki z liceum Riverdale wystawią musical "Hedwig".

Riverdale sezon 4 odcinek muzyczny

REKLAMA