5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zapowiedź i data premiery 2. sezonu "Już nie żyjesz". Odcinek specjalny "Przyjaciół" opóźniony. Jerry Seinfeld z nowym stand-upem na Netfliksie. A oprócz tego "Wiedźmin" i nie tylko.

1. Już nie żyjesz sezon 2 – teaser i data premiery

Netflix zapowiedział na 8 maja powrót serialu "Już nie żyjesz". Akcja 2. sezonu, który będzie składać się z 10 odcinków, rozpocznie się bezpośrednio po cliffhangerze z finału 1. serii. Czy Jen i Judy dadzą radę utrzymać swój sekret?

Już nie żyjesz sezon 2 kiedy premiera

2. Odcinek specjalny Przyjaciół opóźniony

W maju w USA ma wystartować platforma HBO Max, która przejmie m.in. "Przyjaciół". Ale na dzień dobry nie będzie w stanie zaoferować odcinka specjalnego serialu, czyli tak naprawdę godzinnego wywiadu z ekipą, który miał być nagrywany tej wiosny. Produkcję opóźniono z powodu pandemii i teraz już wiemy, że HBO Max na pewno nie wyrobi się na start.

3. Wiedźmin sezon 2 – zdjęcie z planu

Prace na planie "Wiedźmina" przerwano w marcu, a jak to wyglądało, zanim wszyscy udali się na kwarantannę? Showrunnerka serialu wrzuciła zdjęcie, jednocześnie zachęcając fanów do pozostania w domach.

4. Disney+ tworzy remake Robin Hooda

Animowany film "Robin Hood" z 1973 powróci w nowej, aktorskiej wersji. Reżyserem filmu będzie Carlos Lopez Estrada ("Blindspotting"), a scenariusz napisze Kari Granlund ("Lady and the Tramp" od Disney+).

5. Jerry Seinfeld z nowym stand-upem

5 maja na Netfliksie pojawi się "23 Hours To Kill", nowy stand-up Jerry'ego Seinfelda.

REKLAMA